Programma Jeugdvoetbal voor Zaterdag 11 April 1964. IJsselsteyn A.1 - Molenwiekers A.1. B.van Dierendonck. P. Pouwels. M. van Ass (Hzn.) L.Spreeuwenberg. H.Stevens. G. Martens. P.Pouwels. G. Hendriks. J.Arts. P. Derks. Fr.Jaspers Vertrek 3 uur, per rijwiel, Res.: P. Martens. Aanvang 4 uur, Venray B.1 - IJsselsteyn B.1. A. Hendriks H. Pouwels J. Martens. W.Claessens Jzn, M.v.Asten J. Emonts E.Claessens W. Sanders P.Claessens M.v.Vegchel G.v. Asten. Vertrek, 2 uur per rijwiel. Res.: A. Weyers, Aanvang 3 uur. P. Swinkels. IJsselsteyn B.2 - Wittenhorst B.3. - Fr.Claessens H. Pouwels M. Sanders H. Arts J.v.Tilburg J.. Poels J. Sanders J. van Ass W. Claessens J> van Vegchel G.v.Vegchel ResP- Bos Aanvang 3 uur. P.de Weert. De spelers wordt verzocht, op te komen, dit is voor hen zelf en voor de leiders prettiger. Indien de spelers niet allemaal precent zijn, kost dit de club extra geld, vanwege afmelding enz. Veteranenvoetbal Zaterdag 11 „pril 1964, thuiswedstrijd tegen Deurne, aanvang 6 uur. Opstelling: L. Swinkels J. Tennissen P.Reynders J.Michels P. Arts L.van-Soest Fr.v.d.Weyer A.v.d.Weyer P.Koonings L. Rutten Jo Janssen. De training van de B.jeugd is a.s.Donderdag om 7 uur n.m. IJsselsteyn II - Griendsveen II. Aanvang: 2,30 uur. Hhemmens P.Verstappen P. Cox J.Wismans' J.Stevens A. Litjens M.Marcellis M.Berkers B.Ars A.Kleuskens A. Wismans. Leider: Fr.v.d.Weyer.Res. H.v.Ass Mzn. Merselo II - IJsselsteyn III. Aanvang 2 uur. Jan Janssen L.Lemmens G.Vergeldt H. van Ass J. Seykens H.v.Dierendonck W.Janssen W. Smeets A.v.d. Gaer M. Horrevoets B.Verheyen. Leider: L. van Soest. Res.: P.Nijssen, W.Cox L. van Hoof.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1964 | | pagina 2