H Pou.-els M v. Asten A zn. M v. Vegchel H Claessens M. v. Ass P Claessens \7 Sanders G.v. Asten aanvang.; 3 uur Res.; P Bos-A Weyers leider.G Janssen Hegelsom B2- IJsselsteyn B2 Th Claessens H Pouwels J Willems J v. Tilburg M Sanders J v. Vegchel V "Claessens J v. Ass W Claessens J Poels G v. Vegchel vertrek.; 2 uur per busje. Res.; H Maas-H Arts- J Sanders aanvang.: 3 uur leider Jan Janssen De afdeling A 1 is zaterdag vrij. Seniorenvoetbal voor zondag 22 maart.: IJsselsteyn 2-B.B.V. 1 H Lëmmens P Verstappen P Coxs J Wismans J Stevens A Litjens H v. Ass M'" Berkers B Ars M Marcellis M Horrevoets Res.; Jac Janssen-A v.d. Gaer aanvang.: 1 uur. w Smeets- G Vergeldt Belangrli^e_m§de^|iipg_a§n_gg_sepip^_spel§rs^ In verband met de zeer slechte opkomst op het traine delen wij de spelers en leden het volgende mede.; Voortaan zal de training om 7 uur beginnen welke dan 1 a 1-| uur zal duren. Deze week zal er een forum avond gehouden worden dirct na het traine. Verder kunnen op .de.se avond alle vragen gesteld worden be treffende de opstellingen, training etc. Het is de bedoeling om een commissie te vormen om hieraan alle problemen voor te leggen. Ook zal Dhr Smits zitting nemen bij dit forum.. Tevens worden alle leden verzocht - welke hiervoor belangstelling heb ben aanwezig te zijn. Zeer zeker verwachten wj de spelers van het 1-2-3-e elftal. Despelers van de A jeugd worden eveneens op de training en deze a vond verwacht. Komt allen op want de training is voor de gpelers en niet voor het bestuur. Mededeling voor de jeugdvoetballers.; De training zal. in hs± niet op woensdag maar op donderdag gehouden worden. Dit is bestemd voor de B en C spelers. Dus bezoekt het traine op donderdag en niet op woensdag. Komt allen op. aanvang om 7 -uur. De leiders

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1964 | | pagina 2