Postduivenvereniging. Op zaterdag 18, en zondag.19 Januari 1961- organiseert postduivenver eniging "IJsselsteyn" een-'onderlinge 'kampioenendag in cafe.v.Asten. Op deze kampioenendag zullen 6 duiven van elke liefhebber die een kampioenschap behaalde in 1963 te bezichtigen zijn. De kampioenen zijn: Vitesse: 1 fr.Janssen, 2 J.Custers, 3 Th.Tennissen. Midfond:1-2 en 3 H. Janssen. Fond: 1 J. Ousters, 2 H. Koonings, Jonge duiven: 1 Fr.Roelofs, 2 H.Janssen, 3 J. Cox:, 1- J; Arts. Late jongen: 1 G. Linders, 2 J. Arts. Onbevlogen: 1 H„- Koonings. Generaal'aangewezen: 1 Fr.Roelofs, 2 Th.Teunissen. Generaal onaangewezen: 1 Th.Tennissen,2 Fr. Roelofs. Zaterdagavond 18, en zondagavond 19 Januari 1964 houdt de postduiven vereniging tevens toepwedstrijden voor plats, in cafe H. van Asten. Iedereen is welkom. V arkensiokvereniging Hierbij nodigen wij allevarkehsfokkers uit voor het bijwonen van de jaarvérgaderingwelke gehouden zal worden a;s. Maandag 20 Januari 1961-in cafe J. Bos, aanvang 7<.30 uur n.m. De agenda omvat, Opening-nhtulen, jaarverslag 1963, bestuursverkiezing, periodiek aftredend Th.Janssen welke niet meer herkiesbaar is en H.Phi- lipsen(herkiesbaar)film over de varkenhouderij door inspecteur H. Reintgens, mededelingen, rondvraag en sluiting. Ook de jonge boeren zijn op deze vergadering van harte welkom. Degenen welke tijdig aanwezig zijn ontvangen f.1,presentiegeld. Op een trouwe opkomst wordt:, gerekend. - Boerinnen Jeugd Bond. Jonge Boeren -en Tuinders. Degenen die zich opgegeven hebben om mee te gaan naar de contactavond in Maasbree, moeten zatrdagavond 18 Januari 1964, te 6,13 uur aanwezig zijn aan de Kerk. JQrige Boeren. Zoals op de laatstegehouden ledenvergadering- is besloten, zal op 1 Fe bruari 1964 een dropping worden georganiseerd. Liefhebbers hiervoor kunren zich- opgeven bij een van de bestuursleden. Carnavalsvereniging.. Verleden zondag hebben wij. een zeer goed geslaagde bonte zitting gehad, en het bestuur meent dat de aanwezigen zich' goed geamuseerd hebben. Mag het bestuur vanaf deze plaats alle medewerkenden veel bedanken, en het bestuur hoopt dat het tot ieders genoegen is geweest om mee te. doen. Allen veel:bedankt en het volgend jaar hopen wij weer op U allen te kun nen rekenen. Op zondag 26 Januari 1964 zal het prinsenbal zijn in het Gemeenschaps hui sf Op deze avond zal prins Carnaval 1964 aan zijn onderdanen worden voorgesteld.. Katolieke Meisjes Gilde. Zondagmiddag om 2,30 uur bijeenkomst voor Cecilia- en Odilia groep.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1964 | | pagina 2