vervolg BOERENBOND. V a n de keuringsdienst voor granen ontvingen wij bericht dat er tot 15 januari a.s. gelegenheid bestaat om aangifte te doen voor keuring van ..winterrogge winter tarwe en wint erger st Formulieren hiervoor zijn verkrijgbaar bij ons op het kantoor of U Kunt deze rechtstreeks aanvragen aan de Stichting Keuringsdienst Limburg v.d. „N. A. K. Landbouwhuis Roermond telefoon 4-151. In verband met het Hoogfeest van Kerstmis de volgende week, zal IJ. N. B. in die week niet verschijnen. De redactie wenst U allen een Zalig Kerstfeest en een Zalig Nieuwjaar. BESTELLINGEN. Aan ons verzoek om deze week zoveel mogelijk de dubbele bestelling te doen in verband met de komende feestdagen is zeer goed meegewerkt. Hiervoor onze dank. Het zal echter wel zeer waarschijnlijk zijn, dat er nog leden afnemers zijn welke volgende week nog voeder willen betrekken. Wij zullen alles in het werk stellen om hierin tegemoet te komen. Het zal dan echter zaak zijn dat wij de bestellingen hiervoor tijdig binnen hebben. Onder dit tijdig zouden wij willen verstaan dat die bestellingen, welke uiterlijk maandagmiddag 12 uur gedaan zijn door ons voor Kerstmis worden afgeleverd. Bestellingen welke later gedaan worden kunnen wij niet garanderen dat deze nog voor Kerstmis worden uitgevoerd. Wij hopen ook nu dat we op uwe medewerking mogen rekenen. Het bestellen voor de week na Kerstmis, de week: dus waar Nieuwjaar invalt zal ook tijdig dienen te geschieden en hier zal ook gelden dat bestellingen welke uiterlijk tot maandagmiddag middag 12 uur ge daan worden door ons voor Nieuwjaar worden uitgevoerd. MOGEN wij U als bestuur en med_ewerkers van de boerenbond toewensen een ZaligKerstfeest en in verband met het niet verschijnen van ons nummer in ae komende week een Zalig en voorspoedig 1964-.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1963 | | pagina 6