Aan alle inwoners van IJsselsteyn. Hierbij nodigen wij alle inwoners van IJsselsteyn mit op onze jaarlijk se Kerstavond op vrijdag 27 dec. a.s. in 't Parochiehuis. Aanvang half acht Deze avond wordt U aangeboden door de leden van de B. J. B. en de -_ BJB o Als er nog meisjes zijn die mee willen doen met de wedstrijd woningin richting en zich nog niet opgegeven hebben, kumsen ze dit nog doen tot zondag 22 dec. a.s. bij M. Camps tel. 284. Deelneemsters voor het Culrureel concours in Venray (en niet in Horst zoals eerder werd bekend gemaakt) op 28 januari, moeten zich zo gauw mogelijk opgeven bij L. Janssen Peelweg 1 tel. 265 of bij R. Claessens, Pyttenweg 20 tel. 530. J. B. TB. B. J. B. Degene die mww willen gaan naar de contactavond in Maasbree op zater dag 18 jan. moeten zich uiterlijk 6 jan. opgegeven hebben bij een der bestuursleden. Op 6 jan. a.s. is de jaarlijkse Kringstudiedag, dit keer gezamelijk voor B. J. Bo en J. B. Houdt alvast rekening met deze datum. Programma's en nadere mededelingen volgen nog. J. B. T B. Bent U al eens naar de retraite geweest Nog niet Iof toch wel eens. Wist U dat deze dagen zeer interessant zijn. U zit niet opgesloten achter de tralies). Deze retraite wordt weer gehouden van 6-9 jan. en van 20 - 23 jan. in Manresa te Yenlo. U kunt zich opgeven bij een der bestuursleden of rechtstreeks aan Manresa te Venlo. TUINBOUWVERENIGINGATTENTIE. De leden die nog kisten hebben moeten deze voor 31 dec. opgeven of in leveren in verband met de inventarisatie. De kisten die niet opgegeven worden, worden bij inlevering in 1964 zonder pardon en rekening ge bracht, zodat het lid deze kisten twee keer betaald. Hier kan de tuin-- bouwvereniging niet onderuit omdat wij van de emballagestand met de jaarwisseling opgave moeten doen aan de C. V. V. - -- KERST dennen in de W I N T E R te KOOP bij ;kan men MATTEN leggen -- M. Maas :ook al staat het vee op stal. -- Heidsepeelwee 28 L. Philipsen Puttenweg 17 telefoon 213. - telefoon 353- -■

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1963 | | pagina 4