Limeo. Op woensdag 18 December 1963 houdt de sectie IJsselsteyn van de Limco haar algemene vergadering in het Gemeenschapshuis, aanvang 8 uur nm. De leden worden met hun echtgenoten verzocht deze vergadering bij te wonen. Ook de Jonge Boeren worden op deze vergadering verwacht. Dhr. hessels, algemeen secretaris van de Limco zal op deze vergadering een inleiding houden. Tijdens de pauze zal aan de aanwezigen enige broodjes, knakworst en koffie worden aangeboden. Een trouwe opkomst wórdt verwacht. C arnavalsvereniging De voorbereiding van de carnavalsviering 1964 is reeds in volle gang, en achter de schermen wordt reeds druk vergaderd en georganiseerd. Het ligt in de bedoeling om evenalsvorig jaar met IJsselsteynse deel nemers een bonte avond te organiseren, en wel op zondag 12 Januari 1964. Op deze zitting zal het carnavalslied 1964 worden gekozen, en daarom wil len wij alle dichters en componisten oproepen om een lied te maken,waar bij de volgende regelè in acht dienen te worden genomen: a. Iedereen kan een liedje maken. b. Hij of zij kan dit op de avond zelf naar voren brengen, of dit door iemand anders laten doen. c. Een bijpassende omlijsting van de presentatie is geoorloofd. d. Het lied wordt door de commissie gekeurd, terwijl ook een eventuele omlijsting in grote lijnen ter kennis van de commissie dient te worden gebracht. e. Liedjes met muziek (of het bestaande leid waarop de tekst is gemaakt) inleveren vóór 1 Januari 1964, bij een van onderstaande commissiele den. kogen wij veel deelnemers verwachten ?(Denk aan 1 Januari) Het is ook weer de bedoeling om een eigen carnavalskrant uit te geven in 1964. Degenen die een artikel of iets dergelijks hebben worden ver zocht dit ook vóór 1 Januari 1964 op te geven bij een der commissieleden, De commissie ter voorbereiding van de bonte avond v.d.Carnavalsvereniging. F. Potten,(voorzitter) A. Tielen, Jan Koonings. Jonge Boeren. Leden, die deel willen nemen aan het Cultureel concours te Horst op 28 Januari 1964, worden verzocht zich op te geven vóór 20 December a.s. bij L. Janssen, tel.no. 263» Katholieke I.eisjes Gilde. A.s. zondag na het Lof, bijeenkomst van de Odilia- en Lucia groep. Te koop gevraagd: FARTIJ STALMEST, tevens te koop: electro motoren keuze uit twee, i pk. H.J. Peeters, tuinder, tel. 363 ATTENTIE ATTENTIE Zijn Uw schaatsen bot Wij slijpen alle soorten vlot Beleefd aanbevelend, A. FRANSSEN, Puttenweg 1a.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1963 | | pagina 3