lid is van het zangkoor. Hij noemde het een bijzondere prestatie om ge durende 40 jaar bij alle ups en downs van het koor steeds door te zet ten, en als lid van het zangkoor te trachten een zo goed mogelijk ver zorgde eredienst te verkrijgen. Speciaal als lid van het 10sselsteynse koor is dit een extra tuaardering waard, daat dit jarenlang met grote moeilijkheden heeft gekampt. De Z.E.H. pastoor verheugde er zich dan ook zeer over dat men nu de cri sis te boven is, en er uieer een g'oede geest in het koor heerst. Hij hoop te dat dit zou worden voortgezet en verbeterd. Hij dankte dhr. Geurts voor zijn 40 jalem trouwe dienst, tevens voor zijn werk als secretaris penningmeester van het koor, wat hij met grote plichtbetrachting deed. Als blijk van waard.ering kon hij namens de Ned .Gregorius vereniging aan 0. Geurts het diploma van 40 jaar trouw lidmaatschap overhandigen, met de daaraan verbondenrgouden medaille.. f«1 evr. Geurts spelde deze onder luid applaus haar man op. Ook mevr. Geurts deelde in de huldiging, en haar werd als blijk van waardering een bo.ek.et bloemen overhandigd. Dhr. Geurts dankte hierna voor deze huldiging waarna de aanwezigen in de gelegenheid waren om de jubilaris persoonlijk te feliciteren. Nadat de inwendige mens ruimschoots was voorzien, sprak de vice-voorzit ter van het zangkoor P. Potten namens de aanwezigen een dankwoord tot pastoor en kerkbestuur voor het .gebodene, en sprak vervolgens nog enke le" woorden tot de zangers. Hij dankte henr;hierbij voor de prettige sa- •menwerking diemomentee1 onder de ledrn is, en die voor een jaar terug nog niet voor mogelijk was gedacht. Het koor kan de zang in de kerk nu goed verzorgen, en met de inspanning van alle leden kan nog veel verbe terd worden. De avond werd gezellig voortgezet, maar omstreeks 1G uur kon nog een jubilaris gehuldigd worden, die door omstandigheden niet eerder aanwe zig kon zijn. Het betrof H. Gooren, die gedurende ruim 25 jaar lid is van het kerkelijk zangkoor. Ook hem werden door de Z.E.H. pastoor woor den van dank en waardering toegesproken voor zijn trouwe lidmaatschap van het koor, gedurende deze 25 jaar. Namens de Gregoriusvereniging overhandigde de Z.E.H. pastoor hem het diploma van 25 jaar trouw lid maatschap, terwijl de daaraan verbonden zilveren medaille door Mevr. Gooren haar man werd opgespeld.Ook mevr. Gooren werd als blijk van waardering een boeket bloemen aangeboden. De aanwezigen maakten nu ook van de gelegenheid gebruik om deze jubilaris te feliciteren. Gedurende ruime tijd werd de èvond hierna nog gezellig voortgezet. Te koop; partij afgewerkte champion' mest lo ton. G. Philipsen, Timmermannsweg8a Gevonden Kinderhandschoen, t.t.b. bij P. Deters, Heidsepeelweg St .Nicolaas intocht. Zondag a.s. vindt te 2,30 uur n.m. de intocht van St. Nicolaas plaats Ontvangst van de goed- heilig man bij cafe can Asten,waarna het in optoC'ht langs het Lo v in ckp Ie in naar het Gemeenschapshuis gaat. In het Gemeenschapshuis zal de goed heilig man toegesproken worden.Al de kinderen tussen 2 en 6 jaar, dus de kinderen die nog^niet op de la gere school zitten, krijgen van de Sint weer een verras-smg.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1963 | | pagina 2