BOERENBOND, De tijd voor bestelling van pootaaraappelen is weer genaderd. De prijzen zijn moeilijk voor vaststaand te geven omdat vooral van het ras Bintje de ppijzen bijna dagelijks veranderen. Ter oriëntering zou voor het ras Bintfje van de zand in de maat A 35/45 inclusief be- waarloon een prijs genoemd kunnen porden 29,50 gld. per 100 kg. eersteling A 25/28 fl. 30,--. De belangstelling voor de bewaring van pootaardappelen is zo klein dat de bewaarplaats door fins is verhuurd voor de bewaring van con sumptie zodat wij niet in de gelegenheid zijn om pootgoed te bewa ren, daar de ondervinding ons verleden jaar geleerd heeft dat bewa ring van pootgoed en corrsumptie bij elkaar, niet goed gaat. Uii.j zullen het bestelde pootgoed dan ook pas in het voorjaar afleve ren. Bij bestellingen zullen wij proberen tegen zo voordelig mogelijke prijs in te kopen. S U.I..K E ff B I E T E N De aflevering van suikerbieten gaat tot heden zeer vlot.. UJe zijn bij na dagelijks met .de af.levering bij. Opgave .kan dan ook steeds ge schieden van bieten welke klaar liggen. Als er telers zijn welke nog een restant .hebben wat niet weg is dan gelieve zij dit even op- te geven. SCHOQLN IEUÜJS. Reeds nu kan worden medegedeeld dat de contact- nf kijkavonden zul len worden gehouden op woensdag 20 November en donderdag 21 Novem ber. In de week vbbr deze data zal elk kind weer een' schriftelijk bericht meekrijgen, waarin is aangegeven op welke tijden we U het leifst ont vangen. Zoals gebruikelijk kunt U op genoemde avonden het werk in de schrif ten bekijken, en, even praten met de leerkracht van Uw kind. KATHOLIEKE IY1EISDES GILDE. Cecilia groep. a.s. Zondag na het Lof bijeenkomst. Komt allen want het is zeer -belangrijk. Qdilia groep. a.s. Zondag om 2 uur in sportkleding aan de school voor een speur tocht. Indien deze door weersomstandigheden niet doorgaat, staat dit zondagrrvorgen on het bord ,achter in ds kerk.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1963 | | pagina 2