Vervolg "biz. 2 Bibliotheek. E II- 4-4- Heiligen gaan naar de hel. E 1-4-5 Veerboot naar Honkong. -4-6 Deze jongeman, Ik huil niet om Amerika.-4-8 Vrouwen aan de top. -4-9 De witte-hel.-50 Hun huis is het oerwoud.-51 De wraak der rots. -52 Windkracht 10.-52 De mannen Beekman. - 55 de verdrevene.-54- Langs de weg.-55 De molen der wraak.-56 Dit zwarte goud.-57 Gevecht met de schaduw.-58 De zwarte plak.-59 Vogel zonder nest.E 11-60 Eva. EI - 61 De klimmers. -62 Goed volk. E 11-65 Haaien en kleine vissen. E 1-64- Eoeder. E II 65 In de 'greep 'der verleiding. E I 66 Een roos ontluikt. -67 Enrico Caruso. -68 De naakte heuvel. -69 De kerel. -70 Ksteel in de Alpen. - 71 Taiga. -72 Rebecca. -75 Louise. E II 74- Het heldere uur. - 75 De nacht v.d. generaals. E 1-76 De blinde weerelt. -77 De eenzame - 78 Deze jongeman. -79 De liefde is de brug. - 80 Voor jouw bloeit geen_boom_. ==- Vervolg blz. 1 Culturele Kring. We hopen dat het vorenstaande programma bij U in de smaak zal vallen Dus nogmaals,-iedereen kan lid worden voor het zeer lage bedrag van fl. 4-, Voor 1 november zullen U de lidmaatschapskaarten worden aan geboden. Per kaart heeft telkens één persoon gratis toegang op deze avonden. Bent U geen lid dan kunt U toch komen, de entree prijs voor niet leden is echter veel hoger. Tot ziens op Onze eerste bijeenkomst. B .J B. - J. B. T. B. 0 P E R E-T T E. Zoals ondertussen wel .aan iedereen bekend zal zijn gaan we niet, zoals oorspronkelijk de bedoeling was, dinsdag naar Helmond, maar maandagavond a.s. naar Cuyk naar de OPERETTE FRÜHLING in W1EN Als iemand die zich opgegeven heeft plotseling door onvoorziene om standigheden toch verhinderd is wordt hij of zij dringend verzocht dit zo snel mogelijk te laten weten. We vertrekken om kwart voor zeven aan de Kerk. C U L T tf R E E L CONCOURS. Als er liefhebberszijn voor het cultureel concours te Horst op 28 januari a.s., kunnen ze zich melden bij L. Janssen (265) of Riek Claessens (550). Uitwisseling MaASBREE. In t winterprogramma van de B. J.B. staat de eerste uitwisseling op zaterdag ;16 nov. Wegens onvoorziene omstandigheden in Maasbree is deze avond verzet naar vrijdag 22 nov. Meisjes verander dit even in je pro- S^|5§f=Deekj|j:_dan=voorkom= je=yergis|ingen^= BOEREN BORD. Het wekelijks bestellen van brandstof begint steeds grotere vormen aan te nemen. Tot heden hebben we deze brandstof bijna steeds met de bezorging van veevoeder meegenomen. Dit geeft echter zo'n op onthoud dat het bestuur besloten heeft om de brandstof met een extra wagen te bezorgen. We zullen dan in de toekomst om de veertien dagen een dag kolen bezorgen en met de bestel auto voor veevoeder geen brandstof meer meenemen. We hopen dat onze brandstofafnemers tijdig zullen bestellen. De eerste w& dat we extra bezorgen is de week van 21 - 27 okt. De be stellingen moeten dan uiterlijk op dinsdag avond binnen zijn. Er is osn beloofd dat we binnekort nootje IV krijgen. Zodra deze er zijn zullen we met de aflevering hiervan een aanvang maken.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1963 | | pagina 3