BOEEIUIEIBOND Op maandag 14 okt» a.s. is er 's avonds een moederavond in het Gemeen schapshuis voor alle moeders van IJsselsteyn. Ze wordt voorafgegaan door een H. Mis om 7 uur. Op deze avond-zullen de Medische Missiezusters uit Simpelveld aanwezig zijn met een film, waarna een verloting. Deze avond wordt verder opge luisterd door het katholieke meisjes gilde. Het bestuur. GEHUWDE en oudere JONGE DAMES. De gymnastiek is voortaan donderdagsavonds van kwart voor acht tot kwart voor negen. Diegene die enige intresse hebben om aan gymnastiek te doen, kom eens een avondje kijken of liever een keertje meedoen, het verplicht U to niets. Als lerares hebben we mej. Kneepkens uit Venlo. Het is er zeer gezellig en men wordt er zeer lenig van. De kosten van de lerares zijn fl. 15?per avond en de zaalhuur 1o cent per persoon. Hoe meer leden, des te goedkoper per lid. Damens tot don derdagavond kwart voor acht in de school. Dè dames gymnastiekclub. J 0 N HG E BOEREN. Dropping. De gonge boeren zijn van plan een dropping te organiseren. Opgave hiervoor kan geschieden tot 18 okt. bij H. van Ass Deurneseweg, telefoon 22?. Cursus. Bij vlodoende deelname zal deze winter een algemene ontwikke- lings cursus worden georganiseerd. Opgave hiervoor kan geschieden tot 18 okt. bij H. Janssen Puttenweg 53 telefoon 352. B.J.B. kultarelekring J.B.T.B. Bij voldoende deelname zal voor aeze winter een kulturelekring worden opgericht. De bedoeling hiervan is dat komende winter 5 a 4 avonden op kultureel gebied worden verzorgd. Hier zal dan voor elke avond een goed toneel-of cabaret gezelschap of spreker worden aangetrokken. Om echter finantieele zekerheid te hebben zullen er een aaital leden nodig zijn, die ieder 4 a 5 gld. zullen betalen. Voor ieder avond afzonderlijk zal een belangrijk hoger entree worden gevraagd zodat het zeker voordeliger is, voor belangstellende om lid te worden. Ook oudere en niet leden zij welkom in de kring. Opgave en inlichtingen bij H. Janssen Puttenweg 33 tel. 332. De leden zullen voor opgave door de besturen worden afgegaan. DISCUSSIE AVOND Op 18 okt. zal in zaal Bos om 8 uur Pater Frederiks uit Horst een in leiding houden voor de B.J.B. en J.B.T.B. ober Liefde en verkering", waarna discussie. Gezien de bekendheid van deze Pater menen we te mogen zeggen dat er ei genlijk op deze avond geen enkel lid mag ontbreken. De leeftijd van toegang is 1-8 jaar en niet zoals op de vergadering van de J.B.T.B. is gezegd van 17 jaar. POSTDUIVEN VERENIGING De leden worden verzocht voor zondag 13 okt. op te geven het aantal ringen dat zij nodig hebben voor 1964 en Nationale Derby ringen. Opgave bij de secretaris tel. 351

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1963 | | pagina 2