- -j7bTt~.bT Ook andere belangstellenden zijn op deze avond van harte wel kom. De kinderen, die op deze avond zingen, worden maandag 26 aug. om 4- uur in de school verwacht voor de zangrepetitie, schoolnieuws Maandagmorgen 26 aug. a.s. worden de kinderen van de lagere school weer op school verwacht. VOLKSCONCERT. Tijd ens een bijeenkomst van de gezarnelijke muziekverenigingen in de gemeente Venray in het afgelopen jaar is besloten dat elk muziek corps minstens een volksconcert zal verzorgen in de .maanden aug. en sept. en wel in een ander kerkdorp dan de plaats van vesting. Daarom zal de Harmonie uit OOSTRUM op zaterdag 2d aug. a.s. om 20.00 u hier in IJSSELSTEYN een concert verzorgen op de kiosk. Toon Uw belangstelling vo.or de muziek en kom eens luisteren tot genoegen van Uzelf en tot voldoening van de musicerende muzikanten. In het kader van deze volksconcerten zal onze fanfare op 7 en 1.4 september respectievelijk te Castenray en Venray een concert verzorgen. e"e"¥"'o""k VERENIGING "EENDRACHT" Op woensdag, 25 sept. a.s. zal door onze vereniging weer een fokvee- keuring worden georganiseerd. Ingezonden kunnen worden vrouwelijke dieren, geboren vóór 1-1-'62. Opgave bij de bestuursleden of bij de secr. P. Litjens. Het bestuur heeft besloten om bij voldoende deelname een ruiter- wedstrijd te organiseren op zondag 1 sept. op het terrein van Dhr. Th. Hellegers. Deze wedstrijd zal bestaan uit o.a. gentrijden, rennen, talro^ (stap,draf, ren) appelhappen er± dergelijke. Zij die een paard hebben zijn van harte 'welkom en kunnen meedoen. De opgave moet geschieden vóór 28 aug. bij H. v. Ass. Deurneseweg 58, tel. 227" ^EISJESGILD E._ Zondag beginnen we weer met een nieuwe groep. Meisjes die vóór 1 October ^2 iaar worden kunnen zich hiervoor opgeven en wel a.s. zendag 25 aug. na het lof. .TAFELTENNIS. Aan de leden: Nu de vacantie weer achter de rug is wordt U allen weer ver wacht iedere maandag en vrijdag tussen 7*50 tot 10.00 uur in het gemeen schapshuis. Een dringend verzoek als het enigszins kan op tijd aanwezig te ^zijn Er zijn op het ogenblik verschillende mogelijkheden om vriendschappelijke wedstrijden te spelen tegen andere clubs. En de onderlinge competitie draait op volle toeren. Alle jongens en meisjes tussen 14 en 16 jaar en degenen die dit jaar 14 worden en degenen die 16 zijn natuurlijk ook. Deze belangstellenden kunnen op bovengenoemde avonden komen kijken en kennis, maken met deze sport die vooral in de lange wintermaanden een aangename verpozing is. Nieuwe leden kunnen zich opgeven bij S. Keyzers, Lovinckplein 5*

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1963 | | pagina 2