Er is geen dansen in het gemeenschapshuis De toegang is gratis Het "bestuur der Stichting wenst TT, hê^el prettige kermisdagen toe." B J B Op de zondag gehouden kringsportdag heeft onze sportclub ook' deel genomen met een gunstig resutaat. De- uitslag was als volgt. Gymn. oefening: 1 Heide 2 Venray 3 Merselo Discipline: 1 IJsselsteyn 2 'Heide 3 Deunen 80 meter: 1 Anny Hor'revoe'ts IJss. 2 Fien Thi'jssen 3 Nelly v. Rijsw? jek Merselo 400 m. 1 Greet Spreeuwenbei*0 IJss. 2 Mariet Claessen 3 Mia v. Ass, Balwerpen: 1 Jo Weys Leunen 2 Corry v. Dijc'k Merselo 3 Mia v. Ass. IJsselsteyn Verspringen: 1 W. v. Osc.h Heide. 2 Tonny Rongen IJss. 3 Mientje Sanders Hoogspringen: 1 Mia v. Ass. 2 Mariet Clae-ssen 3 Anny Ho revoets. allen uit IJsselsteyn Estafette: 4 x 8o mtr. 1 Merselo 2 Heide 3 IJsselsteyn Over enige weken zullen de best geplaatste zich gaan meten op de interkringsportdag welke dit jaar gehouden wordt in Stramproy 21 juli JBTBen BJB Op zondag 7 juli a.s. zullen op het"Duitse Kerkhof een groep Duitse jongens komen met als doel de afrastering wat op te knappen. Deze groen bestaat uit 30 perso.non met een gemiddelde leeftijd van 22 jaar De groep zal ongeveer 10 a 12 dagen blijven en zullen gevolgd worden door nog drie andere' groepen. De aalmoezenier die hen-zal ver gezellen is inmiddels al in IJsselsteyn geweest en he.ft gevraagd of 't niet mogelijk was dat deze jongens op de een of andere manier met de IJsselsteynse jeugd in contact kon komen. V/ij hebben aan dit verzoek vo'Jdaan, en hebben besloten een cont- contactbijeenkomst te organiseren. Wanneer deze avond word gehouden is nog niet bekend, dit zal nog per kaart aan de leden worden bericht. Het voorlopig programma is als volgt. 6.30 voetbalwedstrijd of een handbalwedstrijd 8 uur kennismaking met gevarieerd programma (quiz, muziek, zang) 9«30 dansen Wij willen alle leden op deze avond uitnodigen. Daar het ook voor de leden gezellig en interessant kaï* worden. Wij hopen dat deze avond een succes zal worden. Als deze avond goed in de smaak valt zal voor de daarop volgende grcepen ook een der gelijke avond georganiseerd worden .Ruiterelub de Peeldravcr. Zondag j.l. wisten de ruiters te Melick (Roerstreek) de volgende prijzen te behalen.' 8 tal 6e prijs. De heer J. Lemmens behaalde met Master na 2 foutloze parcours te heb ben gesprongen de 1 ste prijs met springen in klasse M.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1963 | | pagina 2