SUIKERBIETENTELERS Dezer dagen hebben de leden van C.O.V.A.S. een kaart ont vangen, waarop gevraagd werd opgave te doen van de uitgezaaide hoe^. veelheid suikerbieten voor het oogstjaar 1963 In verband met de regelingen van vervoer in de a.s. campagne is het zeer gewenst dat deze kaarten worden ingeleverd met vermelding van de juiste gegevens betreffende de grootte van het perceel suikerbieten. Deze opgave is dringend gewenst omdat telkenjare blijkt dat er nog al afwijkingen zijn met eerder gedane opgaven. Gaarne zouden wij dan took zien dat deze kaarten uiterlijk dinsdag 18 juni worden ingeleverd. TUINBOUWVERENIGING Vanaf maandag 17 juni kunnen fabrieksaardbeien worden aangevoerd. Voorlopig moeten de aardbeien om 7«30 uur aan de loods zijn. Nadere berichten worden bekend gemaakt aan de loods. Kistjes afhalen 's avonds vanaf 7-30 uur, s morgens van 7«30 uur tot 8 uur. Er is een nieuw middel in de handel voor spint en meeldauw- bestrijding in augurken en komkommers. De naam is Morestan. De resultaten die dit middel heeft gegeven-bij de bestrijding van dez.e twee kwalen zijn wel uitstekend' te noemen. Denk nu vooral aan de bestrijding van de aspergevlieg. Deze-kan het beshe besireden worden door spuiten of nevelen met 200 gr. D.D.T. pasta of 30 per 10 are De tijd voor binderdoekenreparaties is weer aangekomenl Breng deze tijdig liefst komende week, dan bent U er van verzekerd dat ze tijdig klaar komen. Ook voor nieuwe binderdoeken en nieuwe dekkleden is Uw adres: P. Hendriks, zadelmaker. Gevraagd: Aardbeienplukkers(sters) M. Janssen - V. Peelweg

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1963 | | pagina 3