BOERENLEENBANK. Aan onze voorschotnemers, In de afgelopen jaren werd&e verschuldigde aflossing en rente op de door onze "bank verstrekte voorschotten steeds geïnd op 31 december. Voor veie voorschotten is echter een andere aflosdatum vast gesteld en wel meestal op 30 junizodat we hehhen gemeend om met ingang van dit jaar aan deze voorschotnemers in de loop van deze maand de ge bruikelijke mededeling te doen dat een bepaald bedrag aan aflossing op 30 juni komt te vervallen en indien U een machtiging hebt getekend tot automatische afschrijving zal dit bedrag eind juni van Uw rek. worden afgeschreven. Mochten er echter voorschotnemers zijn, die graag een paar maanden later deze aflossing voldoen, dan vernamen wij dit gaarne direkt na het door ons te versturen bericht. De voorschotnemers waarbij aflosdatum is vastgesteld op 31 dec. willen wij in overweginggeven om de aflossing op een eerder tijd stip te voldoen, om op 31 dec. niet ineens een groot bedrag te moeten voldoen. Zoals U weet, is hiertoe steeds de mogelijkheid en het heeft tot voordeel dat op 31 dec. alleen rente behoeft te worden voldaan terwijl eerdere aflossing oot^nog rentevoordeel oplevert, daar vanaf de datum van aflossing over het geloste bedrag geen rente meer behoeft te worden betaald. Gezien de grootte van de bedragen die door velen moeten worden opgebracht om rente en aflossing te voldoen willen wij hiervoor Uw speciale aandacht vragen. De rente voor hypothecaire voorschotten bedraagt dit jaar 4i voor courante onderpanden, terwijl voor onderpanden met meer risico en voor onderpanden anders dan tegen hypotheek een rente wordt gevraagd variërend van 5 tot 5i .Handboogschutterij A.s. zondag 9 juni zal op de doelen bij café v^ Asten weer het jaarlijkse koningschieten plaatsvinden. Wie wordt koning Aanvang 2 uur. AARBEIEN - BESSEN en AuGURKENPLUKKERSSTERS GEVRAAGD L. Arts - W, Heidsepeelweg 32,

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1963 | | pagina 3