S.V. "IJSSELSTEYN'1 Vel-e supporters yan S.V. IJsselsteyn zijn j.l. zondag getuige geweest van spannende en vooral in de eerste helft zeer goed gespeelde wedstrijd Na een ietswat onzekgg £gze spelers tot herhaaldelijk aan vallen over, en onstond^voorde v^riedigers van Geysteren. In de 15e min werd'het te machtig voor de Geyeterense goalie en met een hard schot opende' J. Koonings "de score 0-1. Hierdoor werd- IJsselsteyn aan- gemoedigd_.dat zij "beslist de meerdere waren en kwam Geysteren maar sporadisch tot een tegenaanval'. Het was dan ook' in de 3'2e tiin van de wedstrijd toen- de spil van Geysteren Koonings "belet'te de tweede' treffer te scoren en de ar biter de hal op de witte stip terecht toekende. Deze werd door links achter Jac. Janssen in de uiterste hoek voor de doelman kansloos in? geschoten. Hierna kwam Geysteren iets meer in het geweer maar'zelfs de ex S.V.V. 'er Jac. Verreken- uit Geysteren moest steeds'kapituleren voor onze rechtshalf Hr. poonings die in uitstekende vorm verkeerde. Al hoewel IJsselsteyn de toon bleef aangeven kwam in de stand voor de rust geen verschil. 2-0 Na de hervatting was het spelbeeld geheel veranderd en was het IJss. team een inzinking nabij toen Geysteren in de 1?e min de stand op 1-2 wist de brengen. Maar hierna ging IJsselsteyn met alle middelen aan het werk om de stand zeker te handhaven tegen de Geysterense voorhoede die met alle middelen begonnen te forceren nog winst -te halen'en hierdoor ontstond nu en dan ruw spel. Met aan het hoofd der IJsselsteynse goalie Th. Derikx. die zijn kwaliteiten liet blijken viel het voor Geysterén niet mee. Eenmaal moest zelfs redding gebracht worden op de doellijn. 'De IJss. aanvallen waren niet zo veelvuldig, maar waren wel gevaar-lijker. "Eenmaal- ontkwam Geysteren aan een gevaar lijke aanval toen een combinatie van J. Koonings en de snelle W. Teunisser.. (spil) die mee was gegaan'raar voren'," de keper wist zijn schot nog juist onschadelijk te maken. De stand bleef 2.-1 voor IJss. na een spannende wedstrijd welke dan ook beide de bovenste plaats in namen. PROGRAM! lA. Z/ondag 28 april speelt het Ie elftal tegen Tienray, deze behoort tot een zeer goede ploeg gerekend te worden en ook deze wedstrijd zal voor onze supporters het kijken wqëL waardfcijn, dus on naar het spörtter rein om 2.30 uur. Het 2e speelt de uitwedstrijd in Costrum, Aanvang 12.uur. Koninginnedag: dinsdag 20 april. Dan -wordt de bekerwedstrijd IJsselsteyn - Hegelsom gespeeld in de 4e ronde. Wanneer deze wedstrijdgewonnen zal worden zal IJss. in de volgende ronde ofwel- in de 1/8 finale vermoedelijk tegen Blerick 3 Of Tiglia 3 uitkomen. De opstellingen kunnen niet meer in IJ.jn.B. worden gepubliceerd in verband met het opstellen der elftallen. Deze worden nu bekend ge maakt op het aanplakbord bij'de k. rk.en in clublokaal v. Asten. Voor.het tot seiz'en 1963/'64 kan men zich weer laten registreren bij A. Janssen. Dit is vrij voor alle leden en niet- leden. Doe mee en win de 50.000» Registratiekosten slecht 2.50 per jaar.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1963 | | pagina 2