RUITERCLpB. DE FEELDRAVER. Zondag j.l. veerden te -Géysteren' óp bet landgoed van Baron Weichs de Wenne samengestelde weastrijaec gehouden. Hieraan namen 20 ruiters van de kring Venray en 3^ buiten, oe krmag aan deel. Be wedstrijd "bestond uit de volgende onderdelen: dressuur, springen er eon cross oountrvvan 2300 m lang met 15 Hindernissen» Maar ondanks dit alles wist de beer Jac. Leemens toch nog een eerste prijs te behalen met een 4- punt voorsprong. Dit bewijst wel dat de spanning er niet aan ontbrak. Terwijl de heren J. Bovee en L. Marcellis resp. de 4e en 7e prijs behaalden. Zondag 21 april, bloken Fasen, zullen de ruiters weer hun geluk gaan beproeven in Grathem. -0-0-0-0-0-0- .KATHOLIEKE 'MEISJESGILDE Hierbij nódigen wij alle ouders van IJsselsteyn uit op onze jaar lijkse 'ouderavond.' Deze houdt he't K.M.G. (v.h, Jonge Garde) op woensdag 17 april in het gemeenschapshuis .Wij bieden U een gevarieerd programma met; Toneel, zang en dans. Tevens worden de Maria Gorettie en de Cecilia groep officieel geïnstalleerd als lid van het K.M.G. Tijdens.de pauze wordt bij een lekkere kop kotfie .een kleine loterij gehouden. 'Mogen'wi.i rekenen oj TJw'komst. DE LEIDSTERS VEEVERZEKERING IJSSELSTEYN. Op dinsdag 17 april werd begonnen met hetschatten. De leden worden verzocht bij het Schatten aanwezig te zijn, als dit niet moge lijk _ls moeten ze een briefje met de schetsnummers en hoelang ze drachtig zijn hebben. Is dit er-ook niet, dan worden ze geschat als niet drachtig. TAFELTENNISSEN Degenen, die belangstelling hebben voor' een tafeltennisclub kunnen a.s. vrijdag 19 april om 8 uur in het gemeenschapshuis komen, waar een oprichtingsvergadering zal plaats hebben. Als voorlopige leeftijd is vastgesteld 14 tot en met 16 jaar zowel voor meisjes als jongens. -o-0-0-0-0-0-0-0-0- .VARKENSFOKVER.. "EENDRACHT". De leden welke lid zijn van het varkensstamboek hebben afgelopen week een inschrijfformulier voor de Noordlimburgse varkensfokdag welke op 3 mei a.s. te Hor.st zal gehouden zal worden ontvangen. Varkensfokkers welke met zeugen of beren aan deze fokdag willen deelnemen kunnen deze nog tot uiterlijk Faasmaandag opgeven bij de se er c -H. Fhilipsen, Puttenweg 24. -0-0-0-0-0-0-0-0-0- BIBLIOTHEEK, Zondag. 2 april is dd "sluiting van het seizoen. Degenen die nog boeken thuis hebben worden vriendelijk doch dringend verzocht de boêken of op tweede paasdag of zondag 21 april.terug te bezorgen, anders worden ze opgehaald. Eerste Faasdag is de bibliotheek ...gesloten. -0-0-0-0-0-

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1963 | | pagina 2