R.K.Br J.B AAN DE LEDEN Hierbij enkele mededelingen voor de meisjes van de B.J.B. Allereerst de handenarbeidcursusDeze avondenzullen gegeven worden door- me j Pijls op donderdag 31 jan. en donderdag 7 febr. om Half acht in zaal Bos. De datums van de cursus "Verzorging' groenten en bloemen" te geven door Mevr. Lommen - Litjens, zijn als volgt: 1e les woensdag 13 maart. 2e les woensdag 27 maart3© les woensdag 3 ^pril. 4e les dinsdag 23 april. Deze les samen met de boerinnenbond. Degenen die zich voor deze cursus hebben opgegeven, zullen hier nog tijdig/aan herinnerd worden. Als er nog meisjes zijn die interesse hebben en. zich nog niet opgegeven hebben kunnen dit alsnog doen. Dit jaar is de kringstudiedag in Merselo, in zaal Arts en wel op woensdag 30 jan. Jullie gaan toch allemaal mee Denk er .wel aan dat de H. Mis, niet als andere jaren om half tien, maar om kwart over negen is I Na de H. Mis zal 'n gratis kop koffie aangeboden worden, maar om de onkosten te bestrijden (de kringkas staat er niet al te florissant bij) wordt van de .deelneemsters 0.30 gevraagd. Echt niet te veel voor een hele dag hoor IOp deze kringstudiedag zullen de poppen ten toongesteld worden, die door de verschillende afdelingen van de kring Venray gemaakt zijn, voor de diocesane wedstrijd. De poppendie door onze afdeling gemaakt zijn, an die onlangs op het besturen-studie- weekend te Well een goede beurt maakten, zullen 'hier ook komen. De bedoeling is dat iedere afdeling zijn 3 beste poppen naar Roermond op stuurt om mee te dingen naar een prijs. Jammer.dat zo weinig meisjes meegeholpen hebben om onze poppen te maken. Toch hebben we er nog 14 klaar gekregen I - Tenslotte willen we er jullie op wijzen, dat alle berichten en uitnodigingen voor B.J.B. in IJ.N.B. staan. Kijk dus elke week of er iets voor jullie instaat, want meestal worden b.v. voor 1n vergader ing geen kaarten meer verstuurt. 'Meisjes weest een waarachtig lid van deB.J.B. en ga niet met "de handen in de zakken staan" toekijken hóe anderen het eraf brengen, maar doe zelf ook mee 1 /0/C/C/0/C/0/C/Het bestmir' RUITERCLUB "DE PEELDRAVER" Evenals andere jaren zal de ruiterclub ook dit jaar weer haar traditionele strc-aotie organiseren. Deze actie zal gehouden worden op 26 jan. p.s. De ruiters zullen met wagen een rondgang houden. Hij die niet over .stro beschikt zal hem een eventuele bijdrage in een en veloppe kunnen geven, die U door de ruiter, en in de kom door het be stuur zal worden aangeboden. Wij hopen dat U evenals andere jaren die ruiterclub een warm hart zult toedragen, door ver op Uw zolder,., of diep in Uw beurs te tasten. Bij voorbaat onze hartelijke dank,het bestuur -o-o-o-o-o-o-o-o VEEVERZEK. IJSSELSTEYN. Zondag 27 jan. a.s. na de hoogmis premie betalen in café v. Asten. De premie bedraagt: koeien 1 pinken -} °/o. Het bestuur.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1963 | | pagina 5