Met veel moeite en zorg is dit huis tot stand gekomen, we hebben ,er al lemaal aan reeegewerktlaten we nu ook allemaal meerwerken om het in stand-te houden» Een tweede reden., die de finantieën beinvloéd heeft is dunkt ons dat de tijdvan de hoogconjunctuur voorhij is» Iedereen wordt een beetje zui niger» Dit is natuurlijk een goede deugd maar als daar nog bij komt dat als men uitgaat naar elders trekt, dan wordt dit door het gemeenschaps huis dubbel gevoeld» Wat .denkt het. beètuur nu., te gaan doen -om. weer op peil te komen? Vooreerst ..hebben we besloten om wee onze fancy fair te gaan houden» Deze zal beslist onmisbaar zijn en we doen nu reeds een beroep op allen vooral ook. de- ouderen om als deze gehouden wordt dan ook te komen en. ons te helpen in de nood» Vervolgens zullen.we trachten cloor het geven van goede en interessante avonden ook. nog iets bij te dragen aan de sanering van de kas Zo. b»v. zullen zaterdag 9 februari de bekende Flarussen van Blerick een: bonte avond verzorgen» We hopen en verwachten dat we die avond op een groot publiek kunnen rekenen, want alleen wannaer de-zaal uitver kocht is, zit er een behoorlijke winst aan» Vervolgens wullen we noodgedwongen ook een meer- onsympathieke maatregel moeten nemen en wel het vragen van' zaalhuur:, ook van de plaatselijke verenigingen» Tot nu toe hebben we dit niet gedsan» Mahr we hebben, te veel avonden waarop niets Verdiend wordt of waar zelfs geld bij-moet, wat we in deze omstandigheden niet kunnen handhaven» Hoe dit verder geregeld wordt daarover zullen de besturen der. verschil lende verenigingen nader worden ingelicht» Alleen wanneer jong en oud getrouwde en ongetrouwde mee willen, werken kunnen we tilt deze moeilijkheden komen» Het bestuur zal zijn best doen maar kan het'alleen ook nietUwe daadwerkelijke belangstelling is daar bij onmisbaarc Voor goede uitvoerbare ideeën houden we ons gaarne aan bevolen» Tenslotte nog.dit» We gaan nu de nummers van de obligaties trekken» Maar daar er geen. geld is kunnen deze nog niet uitbetaald worden. We"" verzoeken dus ze nog niet aan te bieden maar daarmee te wachten tot da.t er een bekendmaking is geweest. ..dat dit wel kari. TELEEOONABBONNEES OPGELET lllllllill Op de door ons onlangs uitgegeven telefoonlijst zijn per abuis de nummers van P. Arts - Cl. en P.J. Arts verwisseld, waarvoor wij-nog onze verontschuldigingen aanbieden» De goede nummering is als volgt: F. Arts- Cl. 257 en P»J. Arts 252* Eieuwe telefoonlijsten zijn nog steeds gratis ten kantore verkrijgbaar» -o-o-o-o-o-o- "CAHMAVALSVER, DE PXELREUS" Vanaf deez plats wille wej al degenen die an den bonten oavend van de Carnavalsclub hebbe mitgewerkt hiel veul bedanken vur de uutstekende wieze waorop den aovend is verloëpe. 4 Dit:jaor hebbe wej en.program kunnen breng.e wat af wasmar wej hope dat ut volgend jaor d'r nog mier ienwoners van.IJsselsteyn zulle zien die an dizzen aovend willen.mitwerkejian hebben we niemes mar van buuten nuëdig en kunne we ut zelf goed allien af. Bog es allemol bedankt en wej wense ow hej vurbaat al ennen goeien en plezierige. Carnaval 1965» De bonte-aovend-commissie.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1963 | | pagina 3