!=S»3-?_?-!=2=S=2-a. Op dinsdag 22 januari a.s. zal er voor de pluimveehouders een excur sie gehouden worden naar diverse vooraanstaande pluimvee be drijven. Deze excursie zal onder leiding staan van dhr. Steeghs van de voor lichtingsdienst en zal hoofdzakelijk staan in het teken van de hok ken DOUw. Het vertrek zal plaats hebben in de voormiddag om half tien vanaf P. J, 'Phil ipse n Deur ne se weg. Het vervoer zal per auto geschieden. Liefhebbers die mee willen moeten zich hiervoor opgeven bij onze se lecteur L. Jeurissen, Zeegersstraat 36 Horst tel. 04709 - 1976. ++++-H++4-+ ++4-+4- Niet alleen de aanhoudende vorst, maar ook de havenstakingen in Ame rika zijn er oorzaak van dat de graan en koekenprijzen nog steeds aantrekken. De schepen in de havens liggen praktisch allen ingevroren en het leeg maken hiervan gaat grote kosten met zich meebrengen. Het vervoer wat bijna geheel per "auto en per trein moet geschieden brengt even eens vele kosten met zioh mee. Wij zullen dan ook in de komende week onze prijzen wederom aan de gestegen markt prijzen aanpassen. De samenstellingen zullen in de toekomst wel eens wijzigingen moeten ondergaan om dat 'er schaarste aan enkele artikelen begint te komen. 7/ij hopen echter dat we deze viinter zo goed mogelijk kunnen doorko men met zo min mogelijk wijzigingen. Met dit slechte weer gaat de besteldienst ook sreeds moeilijker. Wij zouden onze afnemers willen vragen om tijdig te bestellen, zodat wij tijdig maatregelen 'kunnen nemen om alles vèrwerkt te krijgen. Onder tijdig zouden wij willen verstaan, minstens een dag voor dat men het voeder nodig heeft. Wij weien dan tenminste wat we de volgende dag moeten organiseren om alles te kunnen afwerken. Tegenwoordig is het nogal eens te doen dat men na de middag nog besteld en het dezelf de dag nog bezorgd wil hebben. Hierdoor raken wij dan met onze norma le ruote in moeilijkheden.Mogen wij met goed weer eveneens op rekenen. Wij hopen op uw aller medewerkins en danken U in deze bij voorbaat. A. Pleur kens. Op maandag 21 januari a.s. zal in zaal Wilhelmina te Venray een mode show gegeven worden, welke uit gaat van de knipcursus die hier deze winter heeft plaats gehad. Het vervoer naar deze modeshow zal per bus geschieden. De 1e bus vertrekt om 7 uur vanaf de Kerk en zal dan via de Putten- weg, Paardenkopweg en Timmermannsweg naar Venray gaan, De 2e bus zal om 7,15 uur vanaf de Kerk rechtstreeks naar Venray gaan. De show vangt gan om 8 uur run. Opgave moet voor zaterdag bij een der be stuur sleden gedaan worden. Op 23 januari om half acht zal er in zaal Bos een rijst demonstratie gegeven worden waarop eenieder welkom is. Voor de leden v-. d. boerinnenbond is er in Roermond een verdaapingsdag. Deelneemsters moeten zich voor 23 jan. bij de voorzitster opgeven. 000000000000000 B O E R I N N2 N B O N D

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1963 | | pagina 2