R .K^B Degenen die mee willen doen met de diocesane wedstrijd in het maken van bespeelbare poppen worden verzocht om maandag 7 Jan. bij H. v. Asten te komen. Er zijn enkele meisjes die hiermee willen helpen. Materiaal is aanwezig. Willen jullie wel een schaar mee brengen en Verder wat kralen, restjes wollen garen, bonte lapjes en enkele speelballen (klein). We hopen dat er veel meisjes komen omdat het een leuken gezellig werk is. J B T B Waarde ouders, Zoudt U ook dit jaar weer eens..een poging willen doen, Uw zoon voor een retraite te interesseren U weet wel dat onze bond speciale retraites organiseert voor onze jongens. Weest in godsnaam overtuigd, dat U goed werk aan Uw eigen zoon doet. Op het retraitehuis probeert men zeer modern, maar toch diep gaand op de levensproblemen der jongens in te gaan. Bedrijfsleven, winst maken, dansen, sportvriendschap, verkering:' wat zegt mijn geloof mijn geweten er van En heeft God er iets mee te maken Wat betekent -de kerk de= parochie,--de preisters In. discussie gesprek-en soms ook me.t lichtbeelden-,, komen' deze vraagstukken aan de orde.. Voor 17-50 verwachten we' graag Uw zoon in Manresa te Venlo' op 21 - 24 'jan. kring Venray, Horst., .Gennep). Ouders .graag van U een goed woordje Met vriendelijke groeten, Aalmoezenier E. Coenen. 3J* *4J Iisselsteyn, jan. 1963.. hangs deze weg wil ik mijn oprechte dank betuigen aan allen, die op enigerlei wijze bij mijn zilveren priesterjubileum tot een onvergetelijke dag hebben gemaakt. Het .cadeau, dat IJsselsteyn me schonk, heeft een waardige plaats op mijn kamer gekregen en zal een blijvende herinnering zijn aan deze voor mij onvergetelijke dag. Een woord van dank zal hier ook op zijn plaats zijn aan de.organi- saties en verenigingen, die op hun manier bijgedragen hebben om deze bijzondere..dag tot een onvergetelijke te maken. Een woord van dank aan allen die -.geestelijke of stoffelijke wijze hun waardering getoond hebben. Het heeft mijdiep getroffen, dat niet zo zeer de. persoon, dan wel dèpriestersnog een-zeer warme plaats de IJsselsteyner in-r neemt. hoge het altijd zo blijven, het zal Gods kerk in.de Peel tot zegen strekken. Van deze gelegenheid maak ik tévens een dankbaar gebruik om U allen een zalig en zegenrijk nieuwjaar toe te wensen. Th. Venhovens, Soc. Afrik.',Missiën.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1963 | | pagina 2