p a 0 SSELSTEYHS IEUWS LAD 12-12-1962 Jaargang 1; no- 7 RETRAITE. Langs deze weg.komt Uw pastoor de mannen van zijn parochie uit nodigen om del te/riemen aan een retraite in het Retraitehuis MANRESA te Venlo.-l Donderdagavond 1? jan, te 8 uur tot zondagmorgen 20 jan. te-10 uur, Vóór de middag is iedereen weer terug in zijn gezin. Heide en: Veulen gaan.ook mee l staat mischien even verbaasd: ''Maar pastoor wat wilt U nu-van ons Hog rooit daar geweest of mischien al lang geleden luister: U legeert een paar dagen in "Manresa" - het huis op de berg zeggen ze in Venlo. 's Morgens om half acht staat U op., om 8 uur de H. Mis in de prachtig vernieuwde kapel. Viermaal per dag is er een inleiding, niet in de kapel maar in een aparte- conferentie-zaal. Daartussen is ruim de gelegenheid voor persoonlijke bezinning en de vereiste ontspanning. Er is een uitstekende kok en U :eet- in een nieuwgebouwde eetzaal mét1vieren of vijven gezellig rond een tafeltje, als ih een res taurant: géén kloosterrefter met lezing onder het eten. Minstens -een avond is er een gespreksforum waaraan U kunt deel nemen. Lijkt dit niets voor U Misschien denkt U aan vrijdag 18 jan.die onder Uw retraite valt en. welke een werkdag is. Wel', vele bedrijven in Limburg geven zo'n extra verlofdag met doorbetaling. Desgewenst vraagt' Manresa dit voor .U aan,. ...Weet U, ik zou heel graag zien dat er heel' velen mee gingen. Onze' kerk midden in ons dorp is een teken van onze-parochie gemeenschap, maar het blijft een dood gebouw als het kerkvolk, niet een volop' lévend .geloof heeft. Een retraite verlevendigt Uw geloof, omdat een retraite is: een persoonlijke ontmoeting is met Christus, die.U roept en.hegleiden wil door het léven. En de inhoud van de inleidingen Kort gezegd: de- blijde bood schap van het Evangelie: Zo lief heeft mijn vader de wereld, zegt Jezus, dat hi.j'mij tot U gezonden heeft, niet om te óórdelen maar om te'redden., pit alles wordt voor U besprokenals ménsen, niet van 1930 maar van 1963 1 G-aat Ufiiee Ik hoop dat het retraitehuis te klein zal wezen, want: IJsselsteyn mag er zijn Uw Pa?t.ooro BOERENBOND. Kerstmis. We naderen met rasse schreden het einde van het jaar 1962. Dit betekent dat we weer komen in de tijd-van extra zondagen. Om dan toch alles goed te kunnen doen verlopen, zouden wij al onze afnemers willen vragen hieraan mede te werken. A.s.dinsdag over een week is het Kerstmis. Op deze dinsdag en woens dag zal er niet gewerkt worden. Als onze afnemers, welke anders op deze dagen bezorgd krijgen in de nu komende week het dubbele- of het bijna dubbele weekkwantum afnamen dan kunnen wij in de Kerstweek misschien toch nog gedaan krijgen.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1962 | | pagina 1