25 abbonnee 's en voor 100.aan advertenties kan worden ge zorgd. Eet.eerste nummer Ja al reeds uitgegeven en enkele nummers zijn bij de Sportver. ontvangen. Daar op enkele andere kerkdorpen de medewerking al is toegezegd, sullen wij in IJsselsteyn ook trachten voldoende deelneming te krijgen. Lien kan zich hiervoor op- bij een van de bestuursleden van de- sportver. IJsselsteyn. IJsselsteyn - Horst- III. Th. Derikx. H. Lijens. "W.. Theunissen. Jac; Janssen. H, v. Ass. W. Kleuskens. F. Koonings. J. Koonings. H. Koonings. H. Koonings. F. Cox. LEIDER: H. v. Ass. Res. A. Litjens. AANVANG2.30 UUR, -o-o-o-o-o-o- Belastingbesparing en daardoor recht op "kinderbijslag. In de belastingbesparing is de levensverzekering bevoorrecht boven andere middelen tot verkrijging en behoud van vermo. :en en in komen. :Dit geldt zowel voor de inkomsten- en vermogensbelasting als voor successie. Naast risicodekking en spaargelegenheid houden levensverzekeringen derhalve ook fiscaal voordeel in. Ook.., door. het. afsluiten van een arbeidsongeschiktheidsvêrzek, een o'ngevallenverzek. en/of een ziekengeldverzéki- bereikt''tien dat men minder: inkomstenbelasting behoeft te betalen. Naast die fiscale, voordelen kan men met hetaf.si.ui.ten van zulke verzek. in een belangrijk aantal gevallen ook nog recht op (meer) kinderbijslag verwerven. De algemene kinderbijslagwet treedt in werking op 1 jan. a.s. Bij de toepassing daarvan moet gelet worden op het inkomen van het voorafgaande jaar. Indien dat inkomen-- eventueel .ekeninghoudend met de aftrek van een bepaald;bedrag aan kinderbijslag, afhankelijk van het aantal kinderen - meer dan 1A-.0QC,— bedraagt heeft men geen recht op kinderbijslag. Wilt U dat inkomen bei-nv-loeden-f-^d-an- d-ient-U-d-erh-&lve- voór--1-jan. a.s. maatregelen te treffen. Wij raden U aan over deze zaken Uw gedachten te laten gaan en voor een nadere toelichting contact op te nemen met onze plaatselijke correspondent van de Q.V.M,. op het kantoor van de boerenbond. Warneer vindt uitkering plaats bij arbeidsongeschiktheid Hij arbeidongeschiktheid van 20 of meer, na het verstrijken van de overeengekomen wachttijd, tot 60 of 65 jarige leeftijd. U kiest dus zelf de wachttijd (vanaf 7 dagen tot 1 jaar) en de eindleeftija (60 of 65 jaar 'EHEMIEVOCRBEELD^ Leeftijd bijaanvang der.verzekering 30 jaar, 7 wachtdagen, uitkering 70.'per week, jaarpremie bij uitkering tot 60 jaar. van 179,— tot 195.— Jaarpremie bij uitkering tot -65 jaar van 220.tot 235rz__

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1962 | | pagina 3