In het tijdvak van 25 oct. tot 18 nov. worden de leden van de K.V.P. in de gelegenheid gesteld kandidaten te stellen voor de tweede kamer. Cmdat het voor het "bestuur niet mogelijk was "bepaalde personen aan te trekken die als spreker op de algemene vergadering zouden kunnen fungeren. Wij' zouden de leden daarom langs deze weg hiervan in kennis willen stellen. Zoals velen misch^en wel uit de pers hebben vernomen zullen er ver schillende van de Limburgse kamerleden in de komende zittingsperiode niet meer in de kamer terugkeren n.l. terugkeren n.l. Jan Peeters (z.g.) verder J.os Maenen en W. Peeters Venlo. Het bestuur wil nu aan de leden voorstellen de thans zittende leden kandidaat te stellen. Dit zijn: Dr. W.J. Droessen. Roermond. Mr. A. Baeten. Maastricht. Mej, Fr. Kok. Heerlen. Dhr. Jan. Maenen Dhr. W.J.A. Mulders, Aangevuld met Drs. Hoteboom Venlo, die door de R.K. Middenstandsbond is geadviseerd. Indien er nog leden zijn die naast de bovengenoemde personen nog andere kandidaten willen stellen, kunnen deze opgeven tot a.s. zondag bij de voorzitter H. Philipsen of G, Fleurkens Puttenweg 7. R.K. B.J.B. afd. IJsselsteyn, Evenals andere jaren komt de B.J.B ook nu^weer bij U aankloppen om door de verkoop van knapkoeken haar financiële positie op peil te houden. Deze keer zullen er tevens zakjes met taai-taai aangeboden worden. De rondgang heeft plaats op dinsdag 20 nov. a.s. Hopend op Uwe medewerking. Bij voorbaat onze hartelijke dank. Het bestuur. Sportclub J.BTB Donderdag 1? november a.s. beginnen wij weer met trainen. Wij nodigen de leden, en eventuele nieuwe leden, in verband met het leren van de oefeningen om acht uur in de gymzaal van de school aanwezig te willen zijn. De Leiders. Toneelopvoering. a.s. Zondag en maandag 18 en 19 november zal de toneelvereniging Crecendo een toneelstuk opvoeren in het gemeenschapshuis. Opgevoerd aal worden een toneelspel in drie bedrijven van Martin van Spaandonck. TUSSEH_TWEE=VUREH AA2ÏVAHG 7.50 u. - - Entree 1.50.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1962 | | pagina 3