Nieuwsweetjes van Café de Koster Fysiotherapie Ansinger Tel.nr. 0478-511917 Wisten jullie dat: Wij het leuk vonden op Sinterklaasavond, mede door de grote opkomst De ballonnenpiet haar best heeft gedaan om voor iedereen een muts te maken. Dit niet gelukt is, maar we kijken toch terug op een zeer leuke avond. Iedereen versteld stond van de creaties die zij maakte. Sommigen hoeden waren soms kunstwerken op zichzelf. Wij van plan waren om de pullen op oudejaarsavond uit te delen. Dit niet meer gaat lukken omdat iedereen spontaan een eigen plekje ging opeisen. Er verschillende onderhandelingen zijn geweest over de juiste plek le rang,in de spotlight, op de hoek, stiekem achteraan of gezellig naast elkaar. Er nu al ruim 60 pullen hangen en wij het een schitterend gezicht vinden. Wij Grolsch hiervoor bedanken voor dit leuk idee en hun sponsering hierin. Wij, hier in Castenray, de primeur hebben en wie weet volgen er meer café's. Ons café ook weer gezellig is versierd met lampjes en natuurlijk een Kerstboom. Wij weer warme chocolademelk, glühwein en wafels buiten zetten na het kerstconcert op 19 december. Wij dit jaar weer hopen op een winters pak sneeuw. De vuurkorven dan gezellig knapperen onder het genot van een drankje buiten. Het binnen ook lekker warm is en er nog gezellig nagepraat kan worden. Wij op Kerstavond open zijn vanaf 19.00 uur. Wij het café versieren met veel kaarsjes en kerstmuziek op de achtergrond. le Kerstdag zijn wij gesloten. Wij ook ons gourmetstel van zolder halen. 2e Kerstdag zijn wij vanaf 16.00 open. Oudejaarsavond zijn wij open vanaf 19.00 voor iedereen dit jaar. Er nog ingeschreven kan worden voor het buffet a 15,00. Iedereen die wij op Nieuwjaarsdag een fijn nieuwjaar kunnen wensen hun le streepje verdienen. Zoals altijd....Café de Koster....elke keer weer anders. Fysiotherapie Manuele Therapie Sportfysiotherapie Lymfe-oedeem therapie COPD Claudicatio (etalagebenen) Medische Fitness o.l.v. sportfysiotherapeut Afspraken binnen 24 uur Prins Bernhardstraat 9 (naast de "Zuid-Ooster") 5802 BL VENRAY 6

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 6