As. zondag 19 december 2010 Kerstconcert fanfare Dorpsklank "A Christmas Carol" 19 december 2010 "A Christmas Carol" Groenei Kruis V s Het verhaal begint op kerstavond. Ebanezer Scrooge heeft net zijn boezemvriend en zakenpartner Jacob Marley begraven en gaat in een sombere, melancholieke stemming terug naar zijn werk. 7 Jaar later zit Scrooge op kerstavond alleen in zijn kantoor. Hij is een slecht en kwaadaardig man geworden. Plotseling hoort hij het ratelen van kettingen en hij ziet voor hem de geest van Jacob Marley. Marley waarschuwt Scrooge dat hij zijn slechte houding jegens andere mensen zal moeten veranderen, anders zal het slecht met hem aflopen. Tevens vertelt Marley dat er drie geesten zullen verschijnen, die van het Verleden, het Heden en de Toekomst. Zij proberen Scrooge te laten inzien dat hij zijn asociale, vrekkige en egoïstische bestaan moet opgeven voor een meer sociale levensstijl waarin de kerstgedachte een prominente plaats heeft. Doet hij dat niet, dan zal het verkeerd met hem aflopen volgens de geesten. Dit verhaal is door onze dirigent en leden van de fanfare voorzien van eigen geschreven muziek en van tekst voor de toneelvereniging De Vondel. Tevens worden er in het verhaal enkele liedjes gezongen door Cajeko. Alle leden van deze verenigingen hebben zich met volle overgave op de repetitie gestort om er een geweldige uitvoering van te maken. Het belooft dus een prachtig spektakel te worden voorzien van muziek, toneel, zang en beeld. Dit is nog nooit vertoond in Castenray dus je mag het niet missen: Voorstelling begint om 19.00 uur. Kerk is open vanaf 18.30 uur. NB. Voorstelling kan voor kleine kinderen enge scènes bevatten thuiszorg We zetten alle diensten van Groene Kruis Thuiszorg voor u op een rij: Huishoudelijke verzorging Persoonlijke verzorging Advies, Instructie en Voorlichting Ondersteunende begeleiding Gespecialiseerde verpleging Zorg op Afroep Thuiszorgondersteuning Psychogeriatrie Terminale nachtzorg Verpleging www.dezorggroep.nl Klantenservice T. 088 - 61 088 61 T t -- i

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 10