Attentie Attentie Start 55 km tourtocht vanuit Castenray. Op verzoek is navraag gedaan om vanuit Castenray te kunnen starten. En die mogelijkheid is er! Wanneer je een startbewijs gekocht hebt voor de 55 km tocht via www.ridefortheroses.nl., kun je in Castenray starten nadat de eerste fietsers vanuit Venlo via de Campagnestraat door het tunneltje gaan. Start in Venlo om 11.00 uur. Je fiets dan de route die aangegeven staat en in Venlo bij Flora Holland ontvang je een roos en een bedankje en zou je de slotmanifestatie mee kunnen maken. Daarna fietsje terug naar Castenray en heb je de 55km gefietst. De tocht gaat vanuit Castenray via de Zandhoek, Wanssum, B litters wij ck, Broekhuizen en Grubbenvorst naar Flora Holland in Venlo. Veel fietsplezier. Dorpsraad Castenray: Tiny, Mieky en Rose tb Nieuwsweetjes van Café de Koster Wisten jullie dat op 27 augustus er een waanzinnige avond wordt gehouden in het café. Deze avond in het teken staat van Las Vegas met een knipoog) Croupiers de kaarten zullen uitdelen op echte roulette/blackjacktafels. Tevens er een gezellige feestavond wordt georganiseerd door een zingende Dj-Bertus Ook onbekend talent zich mag melden bij de karaoke. Wij hopen op een doorbraak in de kroeg van nieuw talent. Deze avond voor jong en oud is Er ook een veiling gehouden wordt, het hoe en wat blijft geheim Anita haar mond stijf dicht probeert te houden om het niet te verklappen. Wegens succes wij weer de Alround Image-band hebben kunnen boeken. Zij zondag 29 augustus vanaf 17.00 uur bij ons optreden met een Alround repertoire. Wij hopen op mooi weer, waardoor er buiten opgetreden kan worden. Er elke dag Hot-dogs verkocht gaan worden tussen 4 en 7 voor de hongerige Caselse mensen Wij de kermis afsluiten met een Goed/Foutfeest. Ed en Anita in een geheel andere outfit achter de bar zullen staan. Zal Ed van zijn zwarte imago afkomen?? Wij hopen dat iedereen ook foute kleding aan zullen doen. Wij bekers en medailles hebben voor de Voudste kleding. Wij weer met de wismunten werken. Wij iedereen een superkermis wensen. Wij er in ieder geval zin in hebben, jullie toch ook?? Tot ziens weer in de Koster. Een actie voor 10 w -e OÖ KW F KANKER BESTRIJDING

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 10