Muziek verbindt mensen met elkaar De muziekverenigingen 8 Rabobank Venray verlengt sponsorcontract met de fanfares en harmonieën! Op 22 juli tekenden de fanfares en harmonieën en Rabobank Venray het vernieuwde sponsorcontract. Het bestaande contract liep af, maar werd wederom voor 3 jaar verlengd. Dertien muziekverenigingen zijn daarmee voor de komende 3 jaren verzekerd van een vast bedrag per jaar. Daarnaast kunnen zij bij een Lustrum (eens per 5 jaar) een aanvraag doen voor een bedrag van maximaal 3.000 voor aanschaf van een instrument. Rabobank Venray is al jaren sponsor van de fanfares en harmonieën. "Muziek verbindt mensen met elkaar. Mensen maken samen muziek of luisteren samen naar muziek. Daarnaast spelen de fanfares en harmonieën ook nog een belangrijke maatschappelijke rol. Zij treden op bij vele activiteiten in de dorpen. Rabobank Venray vindt het daarom belangrijk om de fanfares en harmonieën te ondersteunen.", vertelt Jan Vinkenvleugel, voorzitter van de directie van Rabobank Venray. De muziekverenigingen waren erg tevreden met dit vernieuwde sponsorcontract. De volgende muziekverenigingen vallen onder het contract: - Fanfare Concordia, Wanssum - Fanfare Dorpsklank, Castenray - Muziekvereniging de Peelklank, Ysselsteyn - Fanfare Eendracht, Meerlo - Fanfare Moed en Ijver, Blitterswijck - Muziekvereniging Ons Genoegen, Oirlo - Fanfare St. Oda Merselo-Vredepeel - Harmonie St. Catharina, Leunen-Veulen-Heide - Koninklijke Harmonie Euterpe, Venray - Harmonie Sub Matris Tutela, Oostrum - M.M.S.K. Petrus Banden, Venray - Fanfare Nooit Gedacht, Wellerlooi - Harmonie de Vriendenkring, Well Op de foto: de vertegenwoordigers van de fanfares en harmonieën samen met de sponsorvertegenwoordigers van Rabobank Venray. Rabobank

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 8