DE WILLY S 1 - SVOC 01 1 2-2 Fysiotherapie Ansinger Tel.nr. 0478-511917 23 in voor Ysselsteyn maar doelman Ruud kon de treffer voorkomen. De trend leek daarmee gezet want Ysselsteyn ging zeer fel van start en zoals vaker had SVOC'01 weer even tijd nodig om in de wedstrijd te komen. Halverwege de eerste helft dan toch de achterstand. Een vrije trap werd snel genomen en de daaruit volgende voorzet werd binnengelopen. SVOC'01 speelde zeker niet slecht maar kon er amper kansen tegenover stellen. Ysselsteyn wist er ze wel te creëren maar kon ze niet benutten. Zo won Ruud een één tegen één duel en wist SVOC'01 de schade tot de rust beperkt te houden. Vrij snel in de tweede helft kreeg Ysselsteyn opnieuw een grote kans maar de withemden werden steeds slordiger in de afwerking. En gaandeweg werd ook de dreiging steeds minder en begon SVOC'01 meer aan te dringen. En dat resulteerde uiteindelijk wél in kansen voor de rood-wit- blauwen maar ook bij SVOC'01 stond het vizier niet scherp. Met nog een kwartier te gaan begon het erop te lijken dat er voor SVOC'01 niet veel meer uit deze wedstrijd te halen viel. Totdat Sander een afgeslagen bal van dichtbij snoeihard in de touwen joeg: 1-1. SVOC'01 veerde weer op en ging op jacht naar meer. Vlak voor tijd kapte Marco zich vrij voor de doelman en wist een gaatje te vinden om de winnende treffer te maken. Voor Ysselsteyn was de wedstrijd op dat gelopen want het straalde weinig vertrouwen uit om de stand weer gelijk te gaan trekken. SVOC'01 had in de laatste minuten zelfs een mogelijkheid op de winst veilig te stellen maar de 2 - 1 bleek genoeg voor drie nuttige punten. Puntverlies voor tricolores Afgelopen maandag werd er naar het Brabantse land getogen voor de wedstrijd tegen laagvlieger de Willy's. De eerste helft was amper een minuut oud toen Dirk van de Ven al zijn eerste kopkans kreeg maar deze rechtstreeks in de handen van de keeper kopte. Na een kleine 10 minuten volgde er een ongelukkig moment. De spits van De Willy's schoot de bal voorlangs om daarna in botsing te komen met keeper Freek Steeghs. Tot ieders verbazing legde de arbiter de bal op de stip. Dit buitenkansje werd verzilverd en SVOC'Ol moest wederom een achterstand zien weg te werken. De verdere eerste helft was vervolgens duidelijk voor de fusieclub. Binnen 10 minuten was het 2 x Erwin Steeghs die de gelijkmaker op zijn schoen had maar ongelukkig was in de afwerking. Na 25 minuten kreeg Tim Rijbroek de bal uit een kluts voor zijn voeten. Hij aarzelde geen moment en haalde uit. Via de binnenkant van de paal vloog de bal tegen de touwen. 10 Minuten later miste Giel Hellegers de kracht om een voorzet van Erwin Steeghs tot doelpunt te promoveren. Op slag van rust kwam SVOC'Ol dan toch verdiend op voorsprong. Een corner van Luc Maas werd door Dirk van de Ven gecontroleerd en door Tom Strijbos onhoudbaar in de kruising geschoten. De tweede helft waren er een drietal grote kansen voor Tom Strijbos en 2 x Giel Hellegers echter zij misten de precisie. In de 70s!e minuut legde Bart Emonts een corner terug op de vrijstaande Dirk van de Ven. Laatstgenoemde kon de bal echter niet voldoende kracht en precisie meegeven voor een doelpunt. De Willy's beperkte zich grotendeels tot verdedigen en hard werken. Uit een van de counters maakten zijn een mooie gelijkmaker. De bal werd vanaf links voorgezet en direct met een volley achter de verbouwereerde Freek Steeghs geschoten. SVOC'Ol werd kort daarop nog een penalty onthouden door een duidelijke handsbal. De driekleuren probeerden daarna nog een ultiem offensief in te zetten maar tot grote kansen leidde dit niet, met als gevolg dat de wedstrijd enigszins doodbloedde. A.s. zondag wordt aangetreden tegen de nummer 3 EWC'46 uit Well. Twee dagen later zijn de tricolores te gast in het rozendorp Lottum. Fysiotherapie Manuele Therapie Sportfysiotherapie Lymfe-oedeem therapie COPD Claudicatio (etalagebenen) Medische Fitness o.l.v. sportfysiotherapeut Afspraken binnen 24 uur Prins Bernhardstraat 9 (naast de "Zuid-Ooster") 5802 BL VENRAY

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 23