INDOORSPEKTAKEL EINDHOVEN SVOC'Ol 1 -BLAUW WIT 1: 13-9 VERSLAG SVOC'Ol 2 - De Horst 3, einduitslag 8-3 Op zaterdag 13 maart a.s. is weer het ïndoorspektakel te Eindhoven. We vertrekken om 08.30 uur: in Oirlo bij de Linde en in Castenray bij de kerk, waar gewacht wordt op de auto's uit Oirlo. Brengen: Madieke Michels, Nina Classens, Femke Janssen, Lisan Nabben, Mandy Verlinden, Inge Classens, Eline Classens en Moniek Strijbos. Ophalen: Annika Michels, Anne Steeghs, Inge v Boekei, Nicole Nelissen, Iris Philipsen, Jaëlle Kuijpers en Heike Vullings. (Chauffeurs graag om 21.20 uur aanwezig zijn in Eindhoven Meenemen: - korfbal tenue en gymschoenen Leiding denk aan de shirts - - Zwemkledingbadhanddoek en badslippers - 0.20 Eurocent munt voor in kluisje - Eten en drinken De Finale A jeugd begint om 17.30 uur en de finale senioren om 20.00 uur. Als er iemand geblesseerd raakt van de meiden en eventueel naar het ziekenhuis moet om foto's te maken, dan worden de ouders hiervoor gebeld om dit dan met hun dochter te doen. Adres waar het allemaal te doen is: Indoor sportcentrum Theo Koomenlaan 1 5644 HZ Eindhoven Tel; 040 2119417 KAARTJES BESTELLEN FINALES INDOORSPEKTAKEL Degene die naar de finales willen komen kijken, kunnen vóór 28 februari a.s. kaartjes bestellen bij Marly Steeghs, emailadres: svocO 1 .venrav@knkv.nl. De kaartjes in de zaal kosten t/m 15 jaar 7,00 euro en vanaf 16 jaar 8,50 eur. De kaartjes voor de hoofdtribune zijn voor alle leeftijden 11,50 euro. Met een trainer in de sneeuw begint SVOC'Ol scherp aan de wedstrijd. Na een kwartier staan we met 5-1 voor, door met elkaar lekker te ballen. Door mooie combinaties gaan we met 8-3 't kleedlokaal in om te rusten. Na de rust konden we ons spelletje rustig voortzetten, waardoor onze voorsprong groeide naar 12-5. 't Laatste kwartier zaten we echter met ons hoofd in de wolken, ongeveer op de hoogte waar onze trainer aan 't skiën is. Door deze overwinning zijn we nog steeds in de running voor de 2e plaats. Volgende week de laatste wedstrijd tegen DOT in Deurne. We hopen op net zoveel supporters als bij een thuiswedstrijd, tot zondag! Doelpunten: Debbie Kelly: 3x, Loes: 2x, Kim, Noortje, Astrid, Yvonne Klaarlje: lx SVOC-01 2 rekent afin één helft Vandaag stond ons een niet gemakkelijke opgave te wachten: revanche nemen op De Horst 3 uit Groesbeek. In de vorige wedstrijd verloren we met 11-9 en speelden we een minder goede partij. Er moest dus nog wat recht gezet worden. Met die intentie gingen we het veld in en dat vond zijn weerslag in het spel. We openden sterk, na 6 minuten stonden we met 3-0 voor, door twee doelpunten van Marcha en een van Sanne. Verdedigend liep het in het begin duidelijk minder. De geroutineerde dames van De Horst speelden ons weg, doordat we te snel kozen voor de overname. Daarmee kwamen we even in de problemen. Nadat we onze verdediging hierop hadden aangepast kregen we de grip op de wedstrijd. We speelden mooi korfbal met prachtige aanvalsacties en dat resulteerde gaandeweg in een 6-1 voorsprong. Vlak voor rust verloren we een beetje de scherpte en daardoor kwam De Horst terug tot 6-3. Na de rust was er een heel andere wedstrijd te zien. Verdedigend bleven we de zaak goed in de greep houden. Met de moed der wanhoop probeerden de Groesbeekse dames van alles, maar door het scherpe verdedigen onderschepten we steeds snel de bal en konden we zelf weer in de aanval. Ons aanvalsspel was weliswaar goed gecontroleerd, maar lang niet zo sprankelend dan in de eerste helft. We konden in de tweede helft dan ook maar twee doelpunten maken en op die tweede moesten we ook nog wachten tot de allerlaatste minuut.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 22