R.K. Basisschool 'De Stek' ouderenadviseurs die overal actief zijn en ze zorgen dat hun kennis op peil blijft. De bond is een kenniscentrum en komt op voor onze belangen in politiek Den Haag, dikwijls samen met andere ouderenbonden, waardoor ze echt een vuist kunnen maken. Dit laatste is natuurlijk heel belangrijk voor de leeftijdsgroep vanaf 50 jaar want er is geen politieke partij specifiek voor ouderen!! Wordt lid van KBO CASTENRAY. De iaarcontributie is 15.= en u krijgt er veel voor. Meld ie aan bij onze secretaris Mart Smulders tel.nr. 571630 OF een ander bestuurslid. Castenray Weer begonnen Met frisse moed zijn we in 2010 van start gegaan. Iedereen leek er weer veel zin in te hebben. Het team wenst iedereen een goed nieuwjaar toe, waarin we op een prettige manier met elkaar zullen samenwerken. Luizenscreening Maandagmiddag hebben de moeders alle hoofden van de kinderen weer gecontroleerd en gelukkig geen kriebelbeestjes gevonden. We zijn heel dankbaar voor deze hulp, bedankt 'luizen'ouders! Het is belangrijk dat u steeds de haren van uw kinderen blijft controleren, ook als er geen beestjes gevonden zijn. Als u onverhoopt wel beestjes of volle neten vindt, laat het dan meteen weten. Alleen dan kunnen we ze succesvol bestrijden. Wij zijn op zoek naar een ervaren m/v Werkzaamheden Zeer afwisselend en zelfstandig werk. Ongedwongen werksfeer. Evt. mogelijkheid voor verdere scholing Prima salaris en toeslagen. Diverse extra's. Bent u geïnteresseerd? Neem dan, bij voorkeur per e-mail, contact op met: Versleijen Installatie Techniek, Paul Versleijen, paulversleijen@versleijen.com Castenrayseweg 14, 5808 AG Oirlo. Telefonische inlichtingen: 0478-571941. Wij zijn een middelgroot installatiebedrijf dat onderdeel is van Versleijen Holding en installeren centrale verwarming, sanitair en loodgieterswerk voor particulieren, bedrijven en in de woningbouw in Noord-Limburg en Noord Oost Brabant. Oplossen van storingen en onderhoudswerk cv-servicemonteur

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 7