Vrouwen Verenisine Castenray Ook de kerstman haalt geschenk-, eindiaars- en streek pakketten BIJ ^t Platteland Lorbaan 1 Veulen 0478 550653 Woensdag 16 december is onze jaarlijkse kerstavond. Dit jaar hebben we "Schone Schijn"uit Ysselsteyn bereid gevonden om deze avond te verzorgen. Het beloofd een mooie en gezellige avond te worden, dus we hopen ook veel leden op deze avond te mogen begroeten. Aanvang 20.15 uur. Onderstaand het jaarprogramma voor het jaar 2010. T.z.t. komt alles nog gedetailleerd in de Schans te staan, maar zo weten jullie alvast wat er het komende jaar binnen onze vereniging te doen is. hallo leden Groetjes het bestuur Open: di, wo, do, vrijdag van 13.00 tot 18.00 uur Zaterdag 9.00 tot 16.00 uur. Bestellingen bakkerij en slagerij doorgeven via tel/fax 0478 550653 of mailen naar info0platteland.nu 7 Castenray http://castenrav.dorpenvenrav.nl/vrouwenvereniging emailadres: vrouwenver.castenray@live.nl Samenstelling dorpsraad De zoektocht naar nieuwe leden heeft al meteen een positieve reactie opgeleverd: Bert Arts is direct toegetreden als lid van de dorpsraad. De dorpsraad is zeer content met zijn lidmaatschap: een ervaren bestuurder die het klappen van de zweep kent en de nodige ervaringen met het gemeentebestuur heeft. Bert: van harte welkom en veel succes! De werkgroep gaat overigens nog even door met het benaderen van nieuwe leden. De doelstelling is om vijf nieuwe leden aan te trekken. Spontane aanmeldingen zijn uiteraard ook welkom: heeft u interesse neem dan even contact op met Brigitte Strijbos (tel. 57 12 56). De dorpsraad is de scheidende leden - Mieke Seijkens, Sepp Willemssen en Ben van der Sterren - natuurlijk zeer erkentelijk voor hetgeen zij in de afgelopen jaren voor de dorpsraad hebben gedaan. Wilt u meer informatie? Kijk dan op http://castenrav.dorpenvenrav.nl of neem contact op met een van de dorpsraadleden. Wfötóvfén Vereniging

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 7