Heemkundelokaal 't Moêzehool is op maandag 14 december niet geopend. R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Sinterklaas Op zondag de 29e heêft Sinterklaas ons dorp verblijd met zijn komst naar de Wis. Hij werd dit jaar heel hartelijk en vaardig ontvangen door juf Janneke. Alle kinderen zijn heel lief geweest en hebben ook nog eens beloofd, dat ze Sinterklaas zullen helpen met het inpakpapier. Niet alleen de kinderen kregen cadeautjes, ook een paar leerkrachten en Marly van de Tussenschoolse Opvang kregen een pakje met een balletje erin.Wat zou dat nou betekenen? Inmiddels weten we dat! Sinterklaas heeft op school een prachtig tafel voetbalspel neergezet. Daarmee kunnen de kinderen spelen tijdens het overblijven, en ook de overige kinderen van de school voor als het regent tijdens de pauze. Wat een fijn cadeau Sinterklaas!! Woensdag is Sinterklaas ook op school in alle klassen geweest. Dat was heel gezellig. Kledinginzameling Ondanks het slechte weer van vorige week maandag is er toch een enorme hoeveelheid zakken met kleding afgeleverd op school. Maar liefst 1560 kg werd er gewogen!! Wat een mooi resultaat. Dat kunnen we heel goed gebruiken bij de nieuwe inrichting van onze speelplaats. Ouderavond over de lc communie Op donderdag 10 december is er een ouderavond gepland voor de le communie. Dit jaar doen de kinderen van groep 3 en 4 hun le communie. De pastoor zal mede invulling geven aan deze avond. SPOV-t.v. Op de website van de Stichting Primair Onderwijs Venray (SPOV) wordt iedere maand een half uur durend t.v.-programma uitgezonden. Dit programma gaat over besluiten aangaande het onderwijs in de gemeente, het geeft reacties op berichten die in de kranten zijn verschenen, middels interviews met de algemeen directeur of een staflid. Daarnaast zijn er leuke gebeurtenissen op 1 of 2 scholen te zien. U kunt dit programma bekijken door op de website: spov-tv aan te klikken. De naam van de website is: www.spovenray.nl Advent Deze week zijn wij gestart met Advent. De eerste twee kaarsen op de adventskrans zijn ontstoken. We willen de moeder van Julie Dijkman van harte bedanken voor het maken van deze prachtige krans. Ontruiming Afgelopen vrijdag heeft de school een ontruimingsoefening gedaan. Het was deze keer een eenvoudige oefening zonder een officieel bedrijf met gespeelde slachtoffers. Het ging er louter om, dat we zo snel en zo veilig mogelijk buiten kwamen en niemand per ongeluk achterlieten in de school. Binnen 2 minuten stonden alle kinderen, leraren en stagiaires buiten op de afgesproken plek!! De oefening was dus helemaal geslaagd. Met vriendelijke groet, Het team van basisschool de Stek 7

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 7