Oliebollenactie Oliebollenactie Zaterdag 28 november komen de leden van LRV en PC de Eendracht vanaf 11.30 weer bij U langs met oliebollen dit jaar afgenomen van een nieuwe leverancier en keuze uit met of zonder krenten. 5 oliebollen per zak. 1 zak 3 euro 2 zakken 5 euro. Oliebollenactie Oliebollenactie LRV EN PC "DE EENDRACHT" mm EEN MAATJE Iedereen voelt zich wel eens alleen. Dan zou het fijn zijn om met iemand te kunnen praten, een spel doen, een wandeling maken, samen gaan winkelen of ergens een kop koffie gaan drinken. Mensen met een psychiatrische achtergrond vinden het vaak nog moeilijker om contact te maken. Zij voelen zich vaak alleen of zelfs eenzaam. Heeft u vrije tijd? Een uurtje per week of één keer in de 14 dagen. Meldt u zich dan aan en wordt MAATJE bij Maatjes Venray. Voor meer informatie: Cliëntenadviesbureau NML, Maatjes Venray e.o. vraag naar Sylvia Hermsen en RinyBukkems Tel. 0478-527280. emaihmaatiesvenrav@cabnml.nl site: www.clientenadviesbureau.nl 7 Hierbij nodigen wij u uit voor de openbare dorpsraadvergadering van woensdag 2 december 2009 in de Café de Koster. Aanvang 20.00 uur. 1. Opening door de.voorzitter. 2. Inspraak publieke tribune. Er kan alleen worden ingesproken over onderwerpen die al op de agenda staan. 3. Kleur in Castenray. De werkgroep Kleur in Castenray zal de vorderingen van het project Jop op de Schop komen vertellen. 4. Woningbouw in Castenray. Zoals bekend is onder druk van de dorpsraad weer een woningbouwlocatie beschikbaar gekomen in ons dorp. Robert-Jan Brunnekreeft komt op verzoek van de dorpsraad naar de vergadering. Hij komt uitleggen hoe e.e.a. vanaf nu gaat verlopen. 5. Notulen openbare vergadering d.d. 7-10-2009 en 04-11-2009. Het betreft de notulen van de vorige vergadering. 6. Commissies en werkroepen: a. Aanvulling Dorpsraad. b. Openbare ruimte c. Wandelroutes d. Gebiedspanel 7. Ingekomen stukken en mededelingen. 8. Rondvraag. 9. Sluiting. Ciicn ten ad vicsb u rcmi Nooni- cn Middcn-Limburz

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 7