2S R.K. Basisschool 'De Stek' Praktijk voor Klassieke Homeopathie Marij Camps Castenray Tuinonderhoud Afgelopen zaterdag is èr weer hard gewerkt in de tuin. Het blad is helemaal weggewerkt en zal hopelijk vandaag of morgen door de gemeente worden verwijderd. Er valt nog wel wat blad, maar het grootste gedeelte is nu geruimd. Ook zijn alle ramen aan de speelplaatszijde gewassen. We zijn bijzonder blij met de inzet van de ouders. Zo blijft onze schoolomgeving aantrekkelijk en veilig voor de kinderen. Bedankt allemaal! Kledinginzameling. Op dinsdag 24-11-09 is er een kledinginzameling. U kunt op maandag de 23e tot 17.00 uur zakken met kleding naar de school brengen en op dinsdag de 24® tot 9.00 uur. We hopen weer op een grote opbrengst die gebruikt zal worden voor het opknappen van de speelplaats. Eikenprocessierups. Alle ouders hebben een informatiebrief gekregen met een antwoordstrookje. Als uw kinderen de afgelopen jaren vervelende gevolgen hebben ondervonden van de processierups, dan verzoeken u vriendelijk om dit strookje in te vullen en nog deze week in te leveren bij de leerkracht van uw kind(eren). Met uw informatie kunnen wij verdere actie ondernemen om het probleem blijvend op te lossen. Dank voor uw medewerking! Data rapporten In een aflevering van de Schans in september hebben we een verkeerde datum gegeven voor de rapporten. De rapporten komen met de kinderen mee op 3 en 4 december a.s., zoals ook staat vermeld op de schoolkalender. Sinterklaascadeautj es. Op maandag 7 december mogen de kinderen van groep 1 t/m 6 één cadeautje meebrengen om op school te laten zien. We vragen u om samen met uw kind een keuze te maken welk cadeautje mcc mag naar school. Let er daarbij op dat het speelgoed tegen een stootje moet kunnen en dat het voorzien moet zijn van een naam. Belangrijk is ook dat er niet te veel losse onderdelen bij zitten. En het is leuker om een gezelschapsspelletje mee te nemen, dan b.v. een gameboy. Volgende week is er meer nieuws over het bezoek van de Goedheiligman aan Castenray. M. Camps klassiek homeopaat Klassieke homeopathie behandelt de oorzaak van uw klachten. Het is geschikt voor het behandelen van klachten zoals: astmatische klachten arthrose, artritis, jicht en andere gewrichtsklachten hoofdpijn en migraine hooikoorts, allergieën en eczeem menstruatie- en overgangsklachten maagdarmklachten (bijv. diarree, obstipatie) blaasontstekingen keel-, neus- en oorklachten angsten en klachten door traumatische ervaringen Haalakker 17, 5808AXOirlo, tel. 0478-571484 www.mariicamps.nl De behandeling wordt vergoed door zorgverzekeraars lid NVKH

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 7