Uit de dorpsraadvergadering van 4 november 2009 c^DX CAX en crematie onderneming In de laatste vergadering van de dorpsraad zijn de volgende onderwerpen besproken: Presentatie JOP oo de schop De werkgroep Kleur in Castenray heeft de definitieve plannen gepresenteerd voor het opknappen van de JOP. De JOP wordt niet alleen kleuriger, maar krijgt ook veel meer uitstraling. - Er wordt een stenen bank geplaatst, die wordt voorzien van kleurige tegels in de vorm van mozaïeken. - Het schuilhutje wordt opknapt en in dezelfde sfeer als het tunneltje, opgesierd met graffiti - Er komt een pannakooi en een pingpongtafel - De omheining wordt aangekleed met opvallende foto's uit Castenray In de ogen van de dorpsraad weer een pracht van een project. Het streven is dat de jongeren die meewerken aan het project in 2010 deelnemen aan de conferentie van Caretakers for all. Toekomst dorpsraad Zoals bekend bestaat de dorpsraad per 1 januari a.s. nog maar uit 4 leden. Dat was aanleiding voor de dorpsraad om de inwoners uit te nodigen om mee te discussiëren over de rol en de positie van de dorpsraad en over de werving van nieuwe leden. Circa 15 dorpsbewoners waren aanwezig. Men was unaniem van oordeel dat de dorpsraad moet doorgaan op de ingeslagen weg. Als er minder mensen zijn dan moeten de keuzes met name liggen op woningbouw, verkeersveiligheid en openbare ruimte. Als er uiteindelijk te veel taken op het bordje van de dorpsraad komen te liggen, dan zullen er keuzes moeten worden gemaakt: hetzij minder taken uitvoeren hetzij de taken op een andere wijze uitvoeren. Verder is afgesproken dat een werkgroep van 4 personen, waarvan twee buiten de dorpsraad, kandidaten gaan benaderen om lid te worden van de dorpsraad. Wilt u zichzelf als kandidaat melden, dan kan dat natuurlijk ook. Neem dan even contact op met de voorzitter of de secretaris van de dorpsraad. Woningbouw. Wethouder Hans Teunissen is in de vergadering geweest om een toelichting te geven op het vervolg van de woningbouw in Castenray. Hij heeft daarbij de wens van de dorpsraad om een actieve rol te spelen in het vervolgtraject, gehonoreerd. In de vergadering van de dorpsraad van december zal de ambtelijk projectleider het inhoudelijke traject verder komen toelichten. Verder heeft de dorpsraad de uitslag van de woonbehoefte enquête aangeboden. Alle inwoners en ook de jongeren die de laatste jaren uit Castenray zijn vertrokken, zijn geënquêteerd. We hebben niet minder dan 39 formulieren terugontvangen; da's een heel mooi resultaat en onderbouwt de noodzaak van nieuwe bouwmogelijkheden. De uitkomsten van de enquête worden verder met de gemeente afgestemd en uitgewerkt. Wilt u meer informatie? Kijk dan op http://castenrav.dorpenvenrav.nl of neem contact op met een van de dorpsraadleden. Ir. /Vlarijkestraat la 5802 BV Venray tel efoon 0478 55 01 50 Venrayseweg 104 596l/VJ Horst telefoon 077 398 70 99 W/y zijn dag en nacht bereikbaar onder telefoonnr. 0478 550150

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 5