Caselse Aovend Stichting Jeugdwerk Castenray 13 november is geweest en de Caselse Aovend is een feit! En wat was het geweldig! Als fanfare zijn we trots dat we zo'n fantastische avond hebben mogen organiseren, maar dat was ons natuurlijk nooit alleen gelukt. We willen iedereen die geholpen heeft om deze avond tot een succes te maken nogmaals heel erg bedanken! Maar een paar willen we hier graag nog eens speciaal benoemen: Robert, bedankt voor je vertrouwen in onze muzikanten en in de artiesten. Maar ook voor de manier waarop je ons allen naar deze avond toe en door deze avond heen begeleid en aangemoedigd hebt. Will, bedankt voor je begeleiding aan het leerlingenorkest. Artiesten, bedankt dat jullie dit samen met ons wilden doen en bedankt voor jullie fantastische prestaties. Muzikanten, leden van Fanfare Dorpsklank, bedankt voor jullie geweldige inzet en prestaties. Maar ook bedankt voor alle hulp rondom het voorbereiden, opbouwen, schoonmaken en afbreken van de feestlocatie enz, enz, enz.... Carnavalsvereniging, bedankt voor de mooie en goede samenwerking. En dan natuurlijk het fantastische publiek, Bedankt! Geweldig dat jullie er met zo velen waren, bedankt voor jullie enthousiasme, het daverende applaus en de staande ovatie! Zonder jullie zou deze avond niets zijn geweest. En tot slot een bedankje voor de organisatie. Jullie hebben deze avond, maar ook alle voorbereidingen en nazorg op een goede manier op poten gezet! Bestuur Fanfare Dorpsklank 20 november kienen e(^ Ook deze activiteit is helaas wel weer op vrijdagavond. Natuurlijk streven wij er wel naar om toch de activiteiten van het jeugdwerk op de zaterdag te houden. Excuus voor het ongemak maar soms kan het niet anders. Toch gaan de deze avond weer super PRIJZEN WINNEN! Heb je zin om samen met ons de cijfertjes weer door te krassenGeef je dan massaal op. We hebben weer leuke nieuwe prijsjes en prijzen gekocht. Het startsein is om 20.00 uur en gaan weer om 22.00 uur naar huis. Wij zorgen natuurlijk weer voor drinken en iets lekkers! De kosten voor deze avond zijn 2,50. Je kunt jezelf opgeven tot en met 17 november bij Regi per mail reqi.classens@planet.nl of telefoon 06-81414890. Programma: 11 december dropping 3

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 3