SVOC'Ol afdeling korfbal
UITSLAG
JEUGD
SENIOREN
ZAALWACHT
tel
programma
JEUGD
ZATERDAG 21 NOVEMBER 2009
aanv.'
PROGRAMMA
SENIOREN
ZONDAG 22 NOVEMBER 2009
MIDWEEK
WOENSDAG 18 NOVEMBER 2009
WR
8927
8339
8375
7728
6987
6954
6396
13.35
15.05
15.55
SVOC'Ol-Al
SVOC'Ol-Bl
DES-B 1
ON A-C 1
Oranje Wit-Dl
SVOC01-D2
DES-EI
-Emos-Al 10-5
- Odió-B 1 10-4
- SVOC01-B2 4-6
-SVOC'Ol-Cl 4-3
- SYOC'Ol-Dl 2-2
- de Peelkorf-D2 2-1
- SVOC'Ol-El 0-5
Celeritas-1 -SVOC'01-1 12-13
SVSH-2 - SVOC'Ol-2 7-7
SVOC'Ol-3 - de Peelkorf-3 3-13
SVOC01 -4 - de Peelkorf-4 3-13
Op zaterdag 21 november 2009 zaalwacht van 12.00-16.00 uur in Sporthal t Brugeind, Meerlo.
Klaartie Philipsen en Anke Wennekers. A„
Op zondag 22 november 2009 zaalwacht van 11.30 - 15.00 uur in Sporthal 't Brugemd, Meerlo:
Karin Jacobs.
SVOC'01-Al -
SVOC'01-Bl -
Olympia (O)-Bl-
De Peelkorf-Cl -
De Peelkorf-Dl -
SVOC01-D2 -
De Peelkorf-E2 -
SVOC'01-Fl -
Welpen 1 -
Welpen 1 -
Spes (M)-Al
Spes (M)-Bl
SVOC01-B2
SVOC'01-C1
SVOC'01-Dl
ODOS-D1
SVOC'01-El
Oranje Wit-Fl
de Peelkorf-3
de Peelkorf-1
14.45 uur
13.25 uur
11.00 uur
11.05 uur
10.00 uur
12.10 uur
09.00 uur
uur 12.45
uur 14.25
uur
VERTR.
13.15 uur
12.00 uur
09.45 uur
09.30 uur
08.45 uur
11.00 uur
08.30 uur
uur -
uur -
SCHEIDS.
A. Heessels
de Peelkorf
Ommel
Ysselsteyn
Ysselsteyn
H. Janssen
Ysselsteyn
Rijden: SVOC'Ol-Al
SVOC'01-Bl
SVOC01-B2
SVOC'01-Cl
SVOC'01-Dl
SVOC'Ol-D2
SVOC'01-El
SVOC'01-Fl
Welpen 1
FIETS
FIETS
Wendy, Lin, Kim
FIETS
Eva, Fleur, Joëlle
FIETS
Sophie, Joëlle, Lize
Manon, Cherel
Fleur, Maud
Sp. 't Brugeind, Meerlo
Sp. 't Brugemd Meerlo
Sp. De Schop, Lienderweg 66, Asten
Sp. De Weert, Venray
Sp. De Kubus, Peelland singel 199-201, Deurne
Sp. 't Brugeind
Sp. De Weert, Venray
Sp. Servaashof Venray
Gymzaal Ysselsteyn
SVOC'01-1
SVOC'Ol-2
DOT (V)-2
SCMH-1
HBSV-2
SVOC'01-4
WR
9623
9610
9647
AANV.
13.45 uur
12.00 uur
10.30 uur
VERTR.
12.30 uur
10.45 uur
09.30 uur
SCHEIDS
M. Bekkers
De Treffers
Vlierden
Rijden: SVOC'01-1 Loes, Klaartje, Debbie
S VOC01 -2 Loes, Cindy, Annemieke
SVOC'Ol-4 Auke, Loes, Astrid
Sp. 't Brugeind, Meerlo
Sp. 't Brugeind, Meerlo
Sp. De Kubus, Peellandsingel 199-201, Deurne
De Peelkorf-5 - SVOC'Ol-5 11464
WR AANV. SPORTHAL
20.30 uur de Kruisweide, Sevenum