Even voostellen: Nieuwe eigenaren Café de Koster Darten. 14 Sinds de overname d.d. 01-10-2009 hebben wij al heel veel vragen beantwoord over wie wij zijn en waar we vandaan komen. Het leek ons daarom een leuk idee om iedereen te informeren over ons en onze toekomstplannen met Café de Koster Wie zijn wij? Wij zijn Ed en Anita Stoove en zijn samen bijna 99 jaar oud, wij hebben 5 kinderen, 3 kleinkinderen, 2 op komst, 1 hond en 5 dwergpapegaaien. Anita is geboren in Indonesië en Ed in Delft en is Indisch en samen opgegroeid in Delftsnapt iedereen het nog? Onze vaders vochten in Indonesië en Ed's vader werd verliefd op een Indisch meisje en Anita's vader had zijn gezin met 3 meisjes overgevlogen. Vlakvoor de overwinning van Indonesië werd Anita geboren als 4e telg van dit gezin. Wij hebben behoorlijk wat woonplaatsen gehad, dit had mede te maken met de beroepen van onze vaders. Wij hebben het laatst gewoond in Oss en zoals menig persoon al gehoord heb, we praten geen Ossies. Ed heeft bijna altijd gewerkt als elektrospecialist van de F-16 en Anita had vroeger wat ervaring in de horeca, maar heeft de laatste jaren op kantoor gewerkt bij Organon. Onze banen kwamen op de tocht te staan mede door de crisis en omdat we niet op de bank willen belanden wilden we graag de horeca in. Een droom die Anita had, een eigen cafeetje kon zo wel eens werkelijkheid worden. We gingen op zoek naar dat ene bruine café! Vanuit Oss hebben we lang gezocht naar een leuk café in een dorp en in Nederland zijn er heel wat dorpen, geloof ons maar, maar onze keus werd Castenray. Het dorp kwam gelijk prettig over, niet te ver van grote steden maar vooral, het had nog zijn dorpskarakter! Een rijk verenigingsleven en een café waar jong en oud welkom is. Een ontmoetingsplaats waar nog gezelligheid heerst. Dit is ons doel met Café de Koster. We hebben geen veranderingen aangebracht en zijn dat ook niet van plan. Er wordt een kleine hapjeskaart gevoerd, mits het niet al te druk is. Wij willen dit met zijn 2-en blijven doen en niet met personeel werken. Ed zal hoofdzakelijk achter de bar plaats nemen en Anita zal in de weekenden meewerken. Hierdoor weet iedereen welk gezicht er te zien is achter de tap. Hoewel we nog niet alles verstaan in het Casels, we doen ons best. Onze plannen naar de toekomst zijn dat we hooguit de openingstijden gaan verruimen in de zomer mbt het terras. Luisteren naar de behoefte van de bewoners van Castenray en hoewel we het niet altijd iedereen naar hun zin kunnen maken, we streven er wel naar. Ideeën zijn ook altijd welkom. We zijn nu 3 weken open en we zijn tot de conclusie gekomen dat we een juiste keuze hebben gemaakt. Wij hebben het reuze naar ons zin, het bier stroomt en de muzieknummers worden weer aangevraagd. Lachende gezichten die naar huis toe gaan, wat wil je als kasteleinsechtpaar nog meerDaar doen we het voor. Kom gerust een langs voor een kopje koffie of een lekker potje bier in Café de Koster Wij, Ed en Anita, heten u graag welkom! hans roei 3 - 2 1e hans roger bob 2 - 1 riek xavier 0 - 3 2e roei rob johan 2 - 0 hans riek 1 - 3 3e xavier roger frank 1 - 2 roei xavier 2 - 3 4e riek bob rob 2 - 1 roei riek 3 - 0 johan frank 0 - 2 hans xavier 3 - 0 roger rob 0 - 2 bob johan 2 - 0 rob frank 2 - 0 roger johan 0 - 2 bob frank 2 - 0 1e rob 2e bob 3e frank 4e johan 5e roger

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 14