R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Luizencontrole De luizencontrole is goed verlopen. Er zijn niet opnieuw luizen geconstateerd. Toch willen we de ouders nadrukkelijk vragen om hun kinderen goed te blijven controleren. Dit omdat op dit moment hoofdluis erg heerst. Ook in omringende dorpen. Kinderen komen makkelijk met elkaar in contact doordat ze bijvoorbeeld met elkaar samen sporten. Luizen hebben is natuurlijk erg vervelend. Maar gelukkig is het te voorkomen. En je hoeft je er niet voor te schamen. Er openlijk over spreken is zelfs aan te raden om verdere besmetting te voorkomen. Mocht u bij uw kind(eren) hoofdluis constateren dan zouden wij het erg op prijs stellen als u dit op school wilt melden. We willen de kriebelcontroleurs weer van harte bedanken voor hun inzet! Studiedag spov van 11-11-09 De SPOV organiseert ieder jaar een studiedag voor alle leraren van de stichting. Dit jaar zal dit zijn op woensdag 11 november. Voor de leraren is dit de gelegenheid om met leraren van andere scholen ideeën uit te wisselen en van elkaar te leren. Voor de kinderen betekent dit een vrije dag. T uinonderhoud. Op zaterdag 13 november komt de volgende groep ouders de tuin en de schoolomgeving op orde brengen. Op deze manier houden we de schoolomgeving voor onze kinderen netjes. Volgens het werkschema zijn de ouders van de volgende kinderen uitgenodigd om mee te helpen: Nikky Arts, Tijn Maes, Tom Janssen, Luc Peeters, Suzan van Boekei, Anne Heidens, Manon Wismans, Jessie Classens, Meg Classens. Om 13.30u. willen we starten en rond 15.30u. willen we het klussen beëindigen. Van de leerkrachten zal Janneke Duijkers aanwezig zijn.Alvast hartelijk bedankt voor uw medewerking. 9 tfl-vVJ:.:

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 9