Handboogschutterij „De Batavieren" Castenray. ÏÏBm Caselse Aovend en Vorstenraadsbal Op 13 november organiseert fanfare dorpsklank de Caselse Aovend en op 14 november organiseert de carnavalsvereniging het Vorstenraadsbal. Beide festiviteiten vinden plaats in de feesttent op het terrein van Loonbedrijf Hendrix en Smits-: Lollebeekweg 60. Vanaf as. zaterdag, 7 november zullen de werkzaamheden op het feestterrein van start gaan. De tent en het podium worden opgebouwd en zo voor en na wordt alles ingericht. De fanfare zal op woensdag 11 november en donderdag 12 november in de tent gaan repeteren. We weten dat deze gebeurtenissen enige overlast met zich mee zullen brengen. Met name op 13 en 14 november zal er voor de buurtbewoners geluidsoverlast zijn. Wij willen ons bij voorbaat hiervoor verontschuldigen en vragen u om uw begrip. Het vorstenraadsbal is helaas een besloten feest voor de carnavalsverenigingen. Maar de Caselse Aovend is een avond voor jong en oud, waarbij iedereen van harte welkom is. Voor meer informatie, zie de berichtgeving verderop in deze schans. Er zijn nog kaartjes beschikbaar Namens Fanfare Dorpsklank en Carnavalsvereniging de Schanseknuppels bedanken wij u bij voorbaat voor uw begrip en medewerking. De voorzitters Eric Thielen en Ivan Maes Dinsdag 03 november 2e wedstrijdonderlinge competitie alle schutters zijn welkom, op de banen bij Café De Koster, deze avond begint om 20:00 uur. Willem de Vries nederlaagtoernooi Ba kei. Zaterdag 07 november nemen we deel aan het Willem de Vries nederlaagtoernooi van Neerlandia Bakel, alle schutters zijn welkom, wij vertrekken om 18:15 uur vanuit Café De Koster. Dinsdag 10 november trainingsavond, alle schutters zijn welkom op de banen bij Café De Kosterdeze avond begint om 20:00 uur. 2e competitie wedstrijd 25 meter 1 pijl, resio 114. Donderdag 12 november verzorging schietavond van Willem Teil, om 19:00 uur aanwezig zijn. Vrijdag 13 november schietbeurt op de banen van Willem Teil verzorging is in handen van Willem Teil, voor de schutters die op deze avond schieten, wij vertrekken om 18:45 uur vanaf Café De Koster. Zaterdag 14 november bij Diana Venray, deze schutters vertrekken om 18:15 uur vanuit Café De Koster. Als er schutters zijn die niet op hun wedstrijddag kunnen, gelieven contact op te nemen met Jan Vollenberg voor het zoeken van een andere schietbeurt, tel 571363. Willen de leden die score lijsten hebben er ook zors voor dragen dat dez.e in geleverd worden bij de betreffende persoon http://homewanadoo. nl/batavierencastenrav/

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 3