Vitesse - VW Venlo Darten. Onderstaand het rijschema frank roei 1 - 3 1e roei toon bob 0 - 2 hans michiei 0 - 3 2e michiei xavier roger 2 - 1 frank hans 3 - 0 3e frank 101 uit toon johan 2 - 1 roei michiei 3 - 0 4e hans bob xavier 2 - 1 roei hans 3 - 0 roger johan 2 - 0 frank michiei 2 - 3 toon xavier 2 - 1 bob roger 0 - 2 er zijn wat data veranderd, voor meer info kijk op xavier johan 2 - 0 http://darteniencasele. bekijkn unl/ toon roger 0 - 2 ook vind je hier alle uitslagen en standen bob johan 2 - 0 1e roger 144 uit 2e bob 127 uit 3e xavier 4e toon 5e johan Jeugdafdeling voetbal bezoekt de wedstrijd Zaterdag7 november 2009 Vertrek16.45 uur op sportpark De Heesakker Terug tussen 22.00 en 23.00 uur (iedereen wordt thuisgebracht 9 De kosten a 8 euro per persoon betafen aan de chauffeurs voor vertrek Chauffeurs en kaderleden gratis Dannv Caelen Jesper Versteegen Stan Versteegen Maud Seykens Jaimy Steeghs Robert van Riisw iick Stan Sanders Jorien Huibers Daan Rijswijckvan Sjoetd Rijswijckvan Huub van Boekei Jos Boekei Jelle Strijbos Roel Seijkens Nek Classens Mark Kleeven Rk Kleeven Guus Classens Rob Willems Nek Voer mans Paul Nellen Bas Wilems Ftob Houwen Wki Nellen Ncky Nellen Stefan Kuiipers Gerrit Keunen Stef Kersten Rabin Ktijpers Jan Keunen Rene Duiikers Brian Sonmers □rk Baltussen Freek Vullhgs l-term Crerrers Harm Maas Dorien Keunen Noortje Versleijen Stan Maas Anton Keunen Gerrit Loonen Sem Janssen Thijs Loonen Mara Loonen Joyce Verdeuzeldonk Francisco Ferreira Koen Geurts Carina Pinto Ferreira Wbut Geurts Maarten Peters Jaaueline Hendrikx Luc Peeters Jmi Hendrkx Ma rijn Peeters Freek Vissers Dave Clephas Ffeter-Jan Steeghs □rk Joep Reurkens Cuijpers Peter Gom mans Nek Gorrmans Sven Versleijen Jaost Deenen Siem Versleijen John Voermans Luuk Loonen Nek Lars Leon Loonen Voermans Loonen Henk Stiphout Bram Stphout Mark Claessens Joost Gom mans

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 19