Werkgroep gezinsvieringen Vrijdag 6 november vertrekt er een bus naar Rowwen Heze in America. De bus vertrekt om 19.30 uur vanaf de kerk en gaat om 02.00 uur weer terug naar Castenray. Kosten zijn 8,- euro per persoon. 18 850 00 00 proteion thuiszorg Hallo jongens, meisjes, mama's en papa's. Het is weer bijna Sint Maarten. De gezinsviering is op Zaterdag 7 November om 19.15 uur. Ook Cajeko heeft weer hard geoefend om hun liedjes aan ons te laten horen. Het zou natuurlijk erg leuk zijn als jullie allemaal weer met een lampion naar de kerk komen. Je kunt een lampion kopen in de winkel, maar je kunt er ook een zelf maken Als je wilt weten hoe je een lampion moet maken, kun je op internet kijken. Bij google kun je "lampion maken" intikken. Je ziet dan verschillende pagina's met voorbeelden voor een lampion. Veel plezier met knutselen! Wij zijn natuurlijk erg benieuwd wat we allemaal te zien krijgen. Na de viering gaan we in lampionnentocht naar het speelveldje bij de Pastoor Verheggenstraat. Achter het paard lopen 2 papa's met een touw voor de veiligheid. Dit betekent niet duwen of trekken aan het touw maar achter het touw blijven. Bij het speelveldje wordt het verhaal verteld van Sint Maarten, daarna steken we het vuur aan. Wij willen alle papa's en mama's vragen om goed op hun eigen kinderen te letten dat ze niet te dicht bij het vuur komen. Wij willen allen vrijwilligers die aan deze Sint Maarten meewerken alvast hartelijk bedanken. Groetjes Werkgroep gezinsvieringen. noord-limburg hulp bij het huishouden persoonlijke verzorging verpleging thuisbegeleiding zorgboerderijen dagvoorzieningen zorg tv uitleen hulpmiddelen consultatie voor 65-plussers zorgalarmering tijd voor mensen' www.proteionthuiszorg.nl 'tijdvoorwensen' Kies nu voor Varilux brillenglazen en krijg een unieke Rembrandt Experience box cadeau* MIJLING SPECIAAL OPTIEK I Vhrilu/ ssaj 5 Vprray: .v fniriirqoptirik n 'k'o >1 53 new ar -Aatzrïa v*.*?««&- ï-

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 18