8 Ch<S sm Hierbij nodigen wij u uit voor de openbare dorpsraadvergadering van woensdag 4 november 2009 in het Dorpszaaltje van de Wis. Aanvang 20.00 uur. 1. Opening door de voorzitter. 2. Inspraakpublieke tribune. Er kan alleen worden ingesproken over onderwerpen die al op de agenda staan. 3. Kleur in Castenray- presentatie plannen Jop. 4. Aanvulling Dorpsraad. 5. Woningbouw in Castenray. 6. Notulen openbare vergadering d.d. 07-10-2009. Het betreft de notulen van de vorige vergadering. 7. Ingekomen stukken en mededelingen. 8. Rondvraag. 9. Sluiting. Al met al een belangrijke agenda voor het dorp en de dorpsraad. Wij nodigen iedereen van harte uit om daarbij aanwezig te zijn en met ons mee te praten. De werkgroep Kleur in Castenray zal de plannen presenteren die ze hebben ontwikkeld naar aanleiding van de informatiebijeenkomst op 16 september jl. Iedereen wordt uitgenodigd om mee te praten over de inhoud van de plannen. De dorpsraad wii graag samen met alle inwoners spreken over het werven van nieuwe leden maar ook over de rol en de positie van de dorpsraad Zie apart artikel elders in deze Schans. Zoals bekend is onder druk van de dorpsraad weer een woningbouwlocatie beschikbaar gekomen in ons dorp. Wethouder Hans Teunissen komt op verzoek van de dorpsraad naar de vergadering; het is de bedoeling om concrete afspraken te maken over de voortgang en de wijze waarop steeds met de dorpsraad wordt teruggekoppeld. Langstraat 41,5912 PA Venlo 'Tel.: 06-48864349 E-mail: cscatering@home.nl Internet: www.escatering.nl

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 15