T 1T Ifi Ik i SE li.lS, Nieuwe Computer Cursussen in "De Wis" 12 Na het succesvol organiseren van de computercursussen "Basis PC" en "Internet Email" voor een groot aantal leden van de KBO Castenray hebben we besloten om verder te gaan met het organiseren van computercursussen voor iedereen, die hier interesse in heeft. Deze curssusen zullen indien mogelijk samen met de werkgroep "Oirlo Computer Actief' georganiseerd worden. De cursussen kunnen afhankelijk van interesse mogelijkheden van de deelnemers op donderdag avond of overdag op vrijdag morgen/middag plaatsvinden in ons gemeenschapshuis "De Wis". Wij geven iedereen de mogelijkheid om in te schrijven voor cursussen. Wij zullen de aanmeldingen in volgorde van binnenkomst behandelen. Het is nu nog niet bekend welke cursus op welk tijdstip gegeven wordt. Kosten van de cursus zijn 8,= per les. (excl. lesboek, consumpties, USB-stick). De duur van de cursus varieert per cursus (zie beneden). Het aantal deelnemers per cursus is 6 personen. Onderstaande opgavestrook kan ingeleverd worden bij de contactpersoon van de werkgroep Castenray: Ben van Eek Horsterweg 39, Castenray tel. 571187 Email: bvaneck@glovia.com Naam Adres Tel. (svp bolletje voor keuze aankruisen) Ik heb interesse in één of meerdere van de volgende cursussen: o Basis en beginnerscursus (8 lessen) o E-mail en internet (6 lessen) o Excel (8 lessen) o Word (8 lessen) o Powerpoint (6 lessen) o Digitale foto-bewerking (Adobe) (10 lessen) P.S.: voor de cursussen Excel, Word, Powerpoint en Foto-bewerking is ervaring met het werken op de computer noodzakelijk Ik kan op één of meerdere van de volgende tijdstippen: o Donderdagavond o Vrijdagochtend o Vrijdagmiddag Evt. opmerkingen:

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 12