Stichting Jeugdwerk Castenray Afgelopen zaterdag hebben we een super gezellige avond gehad met de playbackshow! Alle kinderen hebben kei hun best gedaan! Wat zagen ze er allemaal mooi uit. Super mooie kleding en de haren weer mooi uitgedost. Dus complimenten voor allemaal want het is al heel stoer om op zo'n groot podium te staan in de spotlights en dan voor zoveel mensen op te treden. Voor iedereen hebben we de uitslag nog ffkes op een rijtje gezet: De aanmoedigingsprijs was voor Tess (Anne) met het liedje "Stupid" De 3de prijs was voor Hepie en Hepie (Anouk en Robin) met het liedje "Ik lig op mijn kussen stil te dromen" De 2de prijs was voor Ciske de Rat (Sem) met het liedje "Krijg toch allemaal de kolere..." En de lste prijs was voor Ready (Jip, Maudi, Romy en Eva) met het liedje "Musical". Allemaal proficiat met jullie prijzen en hopelijk zien we iedereen dus ook diegene die helaas geen prijs hadden volgende jaar weer terug! Dan willen we nog de mensen bedanken die dit spektakel tot een succes hebben gebracht zoals de jury, de presentator, de tapper, de DJ, de fotograaf, het geweldige gastoptreden van de Weather Girls en natuurlijk alle ouders die de kinderen geholpen hebben en ook al het publiek die iedereen zo super aangemoedigd heeft. Natuurlijk staan binnenkort de foto's weer op de site van het Jeugdwerk. 6 November Bioscoop (onder voorbehoud anders film in De Wis) Voor deze vrijdagavond hebben wij de bioscoop gepland. Welke films er voor jullie draaien is nog niet bekend. Dit krijgen ook wij pas de maandag vóór 6 november te horen. Natuurlijk hopen wij dat het een fantastische film zal zijn en die voor alle kinderen net zo leuk is! Anders wordt het dus een film in De Wis maar daar gaan we vooralsnog niet van uit. Dus geef je massaal op!! Graag voor I november bij Regi per mail reqi.classens@planet.nl of telefoon 571590. De kosten voor de bioscoop zijn 5,00. Dan vragen wij nog ouders die ons naar Venray willen brengen en weer willen halen met de auto. Vertrek is om 18.15 uur bij de Wis en halen rond de klok van 20.30 uur, natuurlijk ook weer opgeven bij Regi. Verder mogen de kinderen geen geld, snoep of drinken meenemen hier zorgen wij voor! 20 november kienen En, deze avond gaan we weer PRIJZEN WINNEN! Heb je zin om samen met ons de cijfertjes weer door te krassenGeef je dan massaal op. We hebben weer leuke nieuwe prijsjes en prijzen gekocht. Het startsein is om 20.00 uur en gaan weer om 22.00 uur naar huis. Wij zorgen natuurlijk weer voor drinken en iets lekkers! De kosten voor deze avond zijn 2,50. Je kunt jezelf opgeven tot en met 17 november bij Regi per mail reqi.classens@planet.nl of telefoon 571590. Programma: II december dropping

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 13