Vanaf 18 oktober wonen wij, i.v.m. de verbouwing van ons huis, tijdelijk in de boerderij van Eric Thielen op de Horsterweg 27. De appelverkoop blijft op Horsterweg 20a op maandag, vrijdag en zaterdag. Als wij er niet zijn is het zelfbediening. In vertrouwen hopen wij jullie zo van dienst te kunnen zijn.(Tevens weer Kanzi te koop) In deze periode ong. half jaar) zijn wij bereikbaar via onze e-mail adressen en mobiele nummers. (Marcel 06 51176487) (Regi 06 81414890) Vriendelijke groeten Marcel-Regi-Nina-Jip-Meg Classens 7 Inventarisatie woonbehoefte Castenrav U hebt allemaal afgelopen week de woonbehoefte enquête bij de Schans thuis ontvangen. Inmiddels zijn de dorpsraadleden bezig om deze huis aan huis op te halen. Het kan echter voorkomen dat u net niet thuis bent op dat moment. k Daarom willen wij u met klem verzoeken om indien u de enquête ingevuld hebt en hij is nog niet opgehaald deze bij Brigitte Strijbos, Tunnelweg 2 in de brievenbus te gooien. Dan zijn wij op de hoogte van uw wensen en kunnen wij zo snel mogelijk beginnen met het inventariseren van alle wensen. Verder zouden wij het op prijs stellen dat u de enquête doorsluist naar mensen waarvan u weet dat ze graag terug zouden willen komen wonen in Castenray. Bedankt voor uw moeite! Dorpsraad Castenray k versieijen. Versleiien Momenteel zijn wij op zoek naar een Werkzaamheden: Monteren, installeren van en onderhoudswerk zaamheden aan installaties in de varkens- en pluimveehouderij. Wij bieden u: Zeer afwisselend en zelfstandig werk op diverse klantenlocaties. Ongedwongen werksfeer. Evt. mogelijkheid voor verdere scholing. Prima salaris en toeslagen. Diverse extra's. Bent u geïnteresseerd? Neem dan, bij voorkeur per e-mail, contact op met: Versleijen Agri B.V., Paul Versleijen, paulversleijen@versleijen.com Castenrayseweg 14, 5808 AG Oirlo. Telefonische inlichtingen: 0478-571941. Zie ook www.versleijen.com '\/QrclP!iPn Monteur Agri

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 7