StichtiriQ Jeugdwerk Castenray Bonte Zittinssaovende Gewicht raden Tijdens het trekpaardenweekend kon voor 1,- het gewicht van het beeld van Nico van Melo geraden worden. Het juiste gewicht zonder sokkel is 749,8 kg. Op zaterdag was de winnaar: Francis de Caluwé uit Raamsdonkveer. Hij zat met 750 kg heel dicht in de buurt. Het hoogste dat geraden werd, was 3046,2 kg en het laagste 126,5 kg. Op zondag was de winnaar: Ben van Eek uit Castenray. Hij zat met 732,0 kg het dichtst in de buurt. Het hoogste dat geraden werd, was 4280,6 kg en het laagste 416,5 kg. Beide winnaars van harte gefeliciteerd! Henk Classens heeft vorige week de prijs, een mooi pakket met streekartikelen, bij beiden bezorgd. Op www.trekpaardenforum.nl zijn foto's van het trekpaardenweekend te bekijken. Wellicht staan er ook al foto's op www.dorpenvenrav.nl Afgelopen zaterdag hebben we super leuke halloweens gemaakt! Het was lekker "vet zakke" maar ook erg gezellig. Binnenkort zullen er wat leuke foto's op de website van het jeugdwerk staan. Zaterdag 24 oktober: plavbackshow Jawel hoor het begint op te schieten. Henk-Jan heeft de artiesten uitgezocht om zaterdag 24 oktober hun act te laten zien in De Wis! De kinderen zijn druk bezig met oefenen en doen super hun best. Dus ouders, broers, zussen, opa's, oma's en wie dit spektakel dan ook wil zien hou de datum dus vrij!! Het is de bedoeling dat we zaterdag 24 oktober 's middags een keer gaan oefenen zodat je een beetje aan het podium kunt wennen. Wij willen alle artiesten dan ook vragen om rond de klok van 14.00 uur bij de Wis te zijn. De avond zelf zal beginnen om 20.00 uur tot ongeveer 23.00 uur. Zijn er nog mensen die een leuk gast optreden wil doen er zijn nog plekken beschikbaar dus schroom niet! Nog even een huishoudelijke mededeling: de organisatie van deze avond is in handen van SJWC. Dat wil zeggen dat wij druk bezig zijn om de artiesten te begeleiden en met de werkzaamheden rond om de bar en kunnen daarom niet op alle kinderen letten. Daarom vragen wij dan ook vriendelijk of iedereen zijn eigen kinderen in de gaten wil houden voor de goede orde. Alvast super bedankt. Vrijdag 6 november: Bioscoop Het lijkt allemaal nog erg ver weg maar de voorbereidingen voor de carnaval zijn alweer in volle gang. Ook de voorbereidingen van de zittingsavonden zijn weer van start gegaan en we willen op zaterdag 31 oktober graag van gedachten wisselen met "deelnemers-in-spe". Dus als je mee wilt doen of je wilt op een ander manier invulling geven aan de zittingsavonden 2010 (denk aan het mee verzinnen van teksten), kom dan op zaterdag 31 oktober naar de Koster, aanvang 20.00 uur. De zittingsavonden 2010 vinden plaats op 29 en 30 januari. Ut Grüpke van Vief 9

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 9