Handboogschutter» „De Batavieren" Castenray. R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Volgende week maandag, 19 oktober, krijgen alle oudste kinderen van een gezin een enveloppe mee met observatielij sten voor alle kinderen van uw gezin die op school zitten. U wordt vriendelijk verzocht om deze lijsten voor elk kind in te vullen en weer mee terug te geven naar school. Het gaat in deze lijst om hoe uw kind zich voelt op school in de verschillende situaties. U krijgt 5 dagen de tijd om deze lijsten in te vullen. Uiterlijk vrijdag 23 oktober verwachten wij de lijsten weer terug. De coördinator van de TSO verzoekt alle ouders vriendelijk om voortaan aan het eind van de maand het verschuldigde bedrag over te maken. Tot nu toe gebeurde dit steeds na 4 weken. Met ingang van deze maand, oktober 2009, kunt u dit doen aan het eind van de maand. Bij voorbaat hartelijk dank. Tijdschriften en stripboeken Voor groep 7/8 zijn wij op zoek naar tijdschriften en stripboeken. Dus als u een abonnement heeft op een tijdschrift en deze na het lezen niet meer gebruikt, lever ze dan in op school. Ook oude stripboeken waar niets meer mee gedaan wordt, graag afgeven in groep 7/8. Het is belangrijk dat kinderen uit verschillende soorten leesmaterialen kunnen kiezen. Dus heeft u thuis nog iets liggen, wat er nog netjes uitziet en u niet meer gebruikt, dan kunt u ons er erg blij mee maken. http://home.wmadoo.nl/batavierencastenray/ Dinsdag 13 oktober trainingsavond voor alle schutters, Café De Koster, aanvang 20:00 uur. Houts Welvaren toernooi Helmond. Donderdag 15 oktober deelname aan 't Houts Welvaren toernooi te Helmond, deelname staat open voor alle schutters, wij vertrekken om 19:00 uur vanaf Café De Koster. Mededeling. Aan alle leden, de bogenhandelaar Johan van Dongen is verhuisd naar de Kreuzelweg 23, 5961 NM Horst. De openingstijden blijven ongewijzigd, zie de site www.archeryservicecenter.nl tel 06-53151631. Extra trainingsavond. Dinsdag 20 oktober is er weer een extra trainingsavond, waar alle leden aan deel kunnen nemen, deze avond begint om 20:00 uur op de banen bij Café de Koster. Toernooi Griendtsveense pijl. Zaterdag 24 oktober nemen wij deel aan 't toernooi de Griendtsveense pijl, alle leden kunnen er aan deelnemen, wij vertrekken om 17:15 uur vanaf Café de Koster. TSO: Kijkwijzer

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 5