Beste allemaal! Kaartjes te koop: Wanneer? Zondag 18 oktober Zondag 1 november Waar? Café de Koster Hoe laat? 11.00 uur tot 12.00 uur Kosten? Voorverkoop: Volwassenen €10,00 - Kinderen t/m 15 j. €7,50 Dagkassa: Volwassenen €12,50 - Kinderen t/m 15 j. 10,00 See ycu en the 13th cl november... RUITERCLUB "DE EENDRACHT" Afgelopen zondag was er een spring wedstrijd voor paarden in Roggel. Wendy Nabben behaalde hier met haar paard Victory de 4e prijs met B springen. Aankomend weekeinde is er een dressuur selectiewedstrijd voor pony's in Sevenum. 3 Zoals jullie vorige week in de Schans gelezen hebben, staat ons een groot feest te wachten. De Caselse Aovend! En wel in ons mooie kleine dorpje Castenray. Een mooi feest met veel locale artiesten... en wel op 13 november 3.S. Vandaag zullen we al een tipje van de sluier oplichten. Want welke bekende liedjes zullen naar voren komen deze avond? kunt denken aan muziek van onze Nederlandse held Jan Smit! Maar ook de muziek van onze held van vroeger Ciske de Rat is weer razend populair deze avond. Aan de jonge garde is natuurlijk ook gedacht, want er worden ook een nummer gespeeld van een wereldberoemde artiest: Jennifer Lopez! Fanfare Dorpskiank is ai druk bezig met alle voorbereidingen die getroffen moeten worden om deze avond tot een knallend succes te maken. Maar natuurlijk moet het publiek ook goed voorbereid worden op deze avond. Vandaar dat de voorverkoop start op zondag 18 oktober. Ook kun je natuurlijk snel even de telefoon pakken om een kaartje te regelen. Dit kan bij Mariet Hendriks: 0478-571792. Afhalen in overleg. En voor onze echte surfers kan het ook via internet: caselseavond@live.nl Omdat het een lange avond met veel spectaculaire optredens zal worden zijn er ook een aantal zitplaatsen verkrijgbaar. Zorg dus dat je op tijd je kaartje koopt, want alleen dan ben je verzekerd van een goede zitplaats! Maar let op, Op Opü castenray. doroenvenrav. nl/eendracht

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 3