13 Wat moet dit allemaal voorstellen Doet Piet zelf ook mee En wat zit Henk daar te vertellen???? http://castenray.dorpenvenrav.nl/voridel Repetities. Aanstaande maandag wordt een aanvang gemaakt met het tweede bedrijf. Uiteraard wordt weer verwacht dat alle spelers hun tekst dan kennen. Er zal ook veel aan het spelelement worden gewerkt. Oooh jeeee Onthulling Nico van Mejo Op zaterdag 3 oktober 2009 vond de onthulling plaats van een handgemaakt beeld van Nederlands Beroemdste Trekpaardenhengst, Nico van Melo. Door de Stichting Heemkundig Genootschap waren wij als toneelgroep benaderd met de vraag medewerking hieraan te verlenen. Met veel plezier hebben een aantal leden deze taak weer op zich genomen. In Dagblad De Limburger werd maandag 5 oktober een foto van een tweetal van onze leden met op de achtergrond het beeld van Nico gepubliceerd. Hebt u het artikel/de foto van Dagblad de Limburger niet gezien, gaat u dan naar onze website, daar kunt u het alsnog bekijken. Tevens zijn een paar foto's waarop leden van onze vereniging te zien zijn, opgenomen in het fotoalbum. Dank aan de fotograven/hobbyisten die ons de foto's hebben gestuurd. Tevens een woord van dank aan de Stichting Heemkundig Genootschap voor de enorm leuke attentie die wij als Toneelgroep hebben mogen ontvangen. Agenda Maandag 19 oktober 2009 Maandag 26 oktober 2009 Maandag 2 november 2009 Maandag 9 november 2009 Repetitie Repetitie Repetitie Repetitie (2^ bedrijf)

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 13